Знання Онлайн пропонує учням новий підхід до дистанційної освіти в Україні

 

Знання Онлайн – це перша в Україні школа онлайн-підготовки до ЗНО.

Вона розпочала свою роботу навесні 2014 року і вже зараз створено зручний для користування сайт школи та доступні для вивчення чотири курси: з математики, української мови, історії України та фізики. Учень може почати навчання в будь-який час у будь-якому місці, де має доступ до мережі інтернет.

Викладачі школи здобули освіту в кращих університетах України, мають значний досвід у підготовці учнів до ЗНО. Вони самі розробили авторські курси згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.

Курси розбиті на тематичні блоки. Ви можете обрати будь-який із блоків для вивчення, але ми, звичайно, рекомендуємо вивчати курс, послідовно починаючи з першої теми. Кожна тема містить теоретичні та практичні відеоуроки (це основний матеріал), підсумкові конспекти та тести на зразок тестів ЗНО.

Спілкуватися з викладачами учні можуть під час онлайн-семінарів або через форум. Щодо вебінарів, то кожен із них присвячений одній із тем курсу, а основна його мета – це дати відповіді учням на ті питання, які залишилися не зрозумілими після перегляду відеоуроків та вивчення теми.

Ми вважаємо, що якісна освіта має бути доступна кожному! Частина кожного курсу є відкритою для всіх бажаючих – це перші базові теми з кожного предмету. Частина курсів є платною, але навчання у школі Знання Онлайн є найдешевшим способом підготуватися до ЗНО.

Крім того, для деяких категорій дітей ми надаємо безкоштовний доступ до всіх курсів школи. Це діти-сироти, діти з інвалідністю та діти, що проживають чи проживали в зоні бойових дій (Донецька та Луганська області).

Один із головних акцентів школи – це зробити навчання цікавим для учнів. Тому ми використовуємо наочні відео та презентації, які не тільки б давали всю необхідну інформацію, а й викликали інтерес у кожного, хто їх дивиться.

Приєднуйтесь до навчання у школі, зробіть крок назустріч бажаному університету.

Розумні діти – це наше майбутнє, і ми раді будувати його разом!