ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ


 У центрі уваги в Університеті поставлена особистість студента, його інтелектуальний і професійний ріст у період навчання, відповідальність Університету за своїх випускників.

 

Принципи, закладені у роботу Приймальної комісії Університету «Україна», – забезпечення об’єктивності, відкритості, прозорості, демократичності при проведенні вступних випробувань та зарахуванні абітурієнтів (можна навести аналогію з відомим висловом В. Сухомлинського: вищий навчальний заклад починається з Приймальної комісії, як «театр починається з гардеробу»).

 

 

До складу відбіркових комісій інститутів, факультетів, філій, коледжів входять керівники підрозділів, декани, завідувачі випускових кафедр, провідні викладачі кафедр і технічні співробітники. Це дозволяє залучити до роботи зі вступниками більш широке коло професійних викладачів університету, що у свою чергу сприяє покращенню профорієнтаційної роботи, дозволяє вступникам отримувати повну інформацію про обрані спеціальності, про організацію навчання у вищому навчальному закладі, про перспективи працевлаштування і роботи в майбутньому.

 


 

 

 

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» гостинно запрошує на навчання!

 

11 липня 2016 року

 

11 липня приймальна комісія Відкритого міжнародного Університету розвитку людини «Україна» у вісімнадцятий раз відчинила свої двері для абітурієнтів, а в майбутньому – нових студентів!

На початку відкриття привітальне слово сказали проректор з навчально-виховної роботи Антоніна Вікторівна Коротєєва та начальник управління з навчально-виховної роботи Ольга Анатоліївна Веденєєва. З музичним подарунком виступила студентка Університету «Україна», головний фахівець приймальної комісії Юлія Цімох із піснею Катерини Бужинської «Це моя Україна».

Символічну стрічку перерізала проректор з навчально-виховної роботи, знаменуючи цим початок вступної кампанії 2016 року.

На завершення урочистого відкриття директор Інституту філології та масових комунікацій Наталія Віталіївна Барна виконала гімн Університету «Україна» на музику Владислава Барна, слова Геннадія Горового.

Далі розпочалася робота приймальної комісії. Майбутнім студентам допомагали із реєстрацією досвідчені викладачі, а також студенти університету. Абітурієнти дискутували, розмірковували, але анкети заповнили!

Смачним доповненням до свята стала дегустація цукерок та яблучного соку різних виробників, організована Інститутом економіки та менеджменту Університету «Україна». Усі охочі на спеціальних бланках зазначали своє ім’я, прізвище та оцінювали продукцію за низкою критеріїв.

Цікаво, а що абітурієнти думають про нашу альма-матер?

Артем, абітурієнт:

Про Університет «Україна» я дізнався з Інтернету. Мене вразили гарні відгуки про цей навчальний заклад. Я подав документи на спеціальність «Соціальна робота». Переконаний, що цей виш допоможе мені стати справжнім фахівцем, підкованим не лише теоретично, а й практично!

Вікторія, абітурієнт:

Я обрала спеціальність «Журналістика». Це і не дивно, адже я багато пишу. Про Університет «Україна» дізналася з мережі. Мене зацікавив, у першу чергу, спосіб викладу інформаційного матеріалу на сайті цього закладу. Від навчання очікую глибоких фахових знань. Здобувати їх у цих стінах – престижно!

Юрій, абітурієнт:

Про Університет «Україна» я дізнався від Наталі Сергіївни Ковальчук, яка працює на кафедрі фінансів та банківської справи. Не останню роль у виборі зіграли позитивні відгуки про виш. До того ж, мені сподобалася церемонія відкриття. Я побачив, що Університет «Україна» – це велика дружна родина. Подав документи на спеціальність «Комерційна діяльність». Від навчання очікую, перш за все, здобуття якісної освіти.

Олександра, абітурієнт:

Університет «Україна» мені порадили знайомі. Я вступаю саме сюди, тому що на відміну від інших університетів тут є спеціальність, яка мене дійсно цікавить, - «Графічний дизайн». Від викладачів університету я очікую цікавих занять і доступного подання матеріалу. Не приховую, основи графічного дизайну мені знайомі, але я хочу навчитися більшого.

Омар, абітурієнт:

Я вступаю до коледжу «Освіта» при Університеті «Україна» на спеціальність «Соціальна робота». Про що мрію? Перш за все, я хочу здобути навички спілкування з людьми, аби допомагати їм. Для мене це найголовніше, тож я з нетерпінням очікую початку нового навчального року.

Що ж, побажаємо нашим майбутнім студентам міцного здоров’я, наполегливості у здобутті нових знань, оптимізму, а професорсько-викладацькому складу Університету «Україна» - цікавої, напруженої роботи в ім’я високої мети – виховання професіоналів, конкурентоспроможних фахівців, що становитимуть еліту української нації!

+44 фото

 

Костянтин ЗОЗУЛЯ,

магістрант кафедри журналістики Університету «Україна» 

Ми хочемо стати Вашими надійними партнерами

 

 

Відповіді на запитання, які найчастіше задають абітурієнти

 

1. Коли потрібно і коли краще подавати документи до Приймальної комісії? 

 • Вступники на І курс денної форми навчання подають документи до Приймальної комісії з 11 липня до 27 липня. Для абітурієнтів, які мають право проходити творчі конкурси або складати вступні випробування, що проводяться Університетом «Україна», прийом документів закінчується 20 липня;
 • Для абітурієнтів, які вже здобули освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «кваліфікований робітник» чи «молодший спеціаліст» і хочуть продовжити навчання за наступним освітньо-кваліфікаційним рівнем (за денною формою навчання), термін подачі документів також з 11 по 20 липня;
 • Для вступників на вищі освітньо-кваліфікаційні рівні «спеціаліст» чи «магістр» денної форми навчання прийом документів також у цьому році проводиться з 11 по 20 липня;
 • Для вступників на перший курс заочної форми навчання прийом документів триває з 13 по 28 серпня та з 7 по 18 листопада;
 • Всі інші категорії вступників, які вже здобули попередні освітньо-кваліфікаційні рівні («кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр» чи «спеціаліст») і хочуть продовжити навчання за наступним освітньо-кваліфікаційним рівнем за заочною формою навчання, терміни подачі документів: з 18 по 28 серпня, з 7 по 18 листопада.

День, в який були подані документи (в межах встановленого терміну), ніяк не визначає Вашого рейтингу та не збільшує шанси на вступ до ВНЗ.

2. Які документи необхідно подавити для вступу?

 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього – за особистим вибором оригінали або копії;
 • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) – за особистим вибором оригінали або копії;
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

3. Як правильно вибрати напрями підготовки, на які подавати документи?

 • Ви маєте право одночасно подавати заяви на три напрями підготовки в одному ВНЗ (а вищих навчальних закладів може бути п’ять). Напишіть усі три. Звичайно, куди мрієте, куди дозволяють Вам результати ЗНО, а також бажано на напрями різного рівня популярності.

4. Чи всі абітурієнти повинні вступати за результатами зовнішнього незалежного оцінювання?

 • Вступ на перший курс ступеня «бакалавр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» до Університету «Україна» у 2016 році проходитиме за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2016 році.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних екзаменів, творчих конкурсів) із трьох предметів або з двох предметів та конкурсу творчих чи фізичних здібностей, якщо він передбачений для вступу на певну спеціальність.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Університету «Україна» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних екзаменів, творчих конкурсів) із двох предметів або з одного предмета та конкурсу творчих чи фізичних здібностей, якщо він передбачений для вступу на певну спеціальність.

Обов'язковим конкурсним предметом є українська мова та література.

 • Брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів із конкурсних предметів в Університеті «Україна» мають право інваліди 1 і 2 груп; діти-інваліди; абітурієнти, які мають захворювання, вказані у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880, через які вступники не проходили зовнішнє незалежне оцінювання; особи, звільнені з військової служби після 30 листопада 2015 року; особи, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби).
 • За результатами співбесіди зараховуються до Університету «Україна» особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право; особи, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21.11.13 р. по 21.02.14 р. за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21.11.13 р. по 30.04.14 р.; особи, визнані інвалідами війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 • Закордонні українці, які отримали направлення на навчання від українських національно-культурних товариств, при вступі до вищих навчальних закладів України користуються такими самими правами на здобуття освіти, що й громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією України, законами України чи міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
 • Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та особи, яким надано статус закордонного українця і які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України. Здобуття вищої освіти зазначеними категоріями осіб за кошти державного бюджету здійснюється в межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України. Інші іноземці та особи без громадянства можуть здобувати вищу освіту за кошти фізичних (юридичних) осіб, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, законодавством або угодами між вищими навчальними закладами про міжнародну академічну мобільність.
 • Іноземці, які здобули повну загальну середню освіту у закордонних школах із вивченням української мови, та закордонні українці, статус яких підтверджено посвідченням закордонного українця, зараховуються у межах установлених квот до вищих навчальних закладів України за співбесідою з предметів, передбачених Правилами прийому, за рекомендаціями дипломатичних установ України за кордоном та українських національних культурних товариств (за наявності).
 • Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має рівне з громадянами України право на здобуття вищої освіти. 
 • Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здійснюється за результатами вступних випробувань.
 • На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, за умови вступу на споріднений напрям підготовки за результатами вступних випробувань.
 • Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за результатами вступних випробувань з фаху та іноземної мови. На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.
 • Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань із урахуванням середнього бала диплома бакалавра.
 • Університет «Україна» приймає на навчання осіб, які здобули неповну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензованого обсягу.
 • Університет «Україна» має право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу.
 • Прийом для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

5. Що робити, якщо не набрали необхідної кількості балів ЗНО?

 • Абітурієнт, який вступає до ВНЗ за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», подає до Приймальної комісії три сертифікати з результатами від 100 балів.
 • Якщо у Вас результати інакші, не засмучуйтесь, відразу телефонуйте нам. Ми зможемо підказати варіанти вирішення цієї ситуації. Їх може бути декілька, зокрема:
 • Маючи два сертифікати ЗНО, можна подати документи до коледжу «Освіта». Отримавши диплом «молодшого спеціаліста», Ви продовжите навчання за спорідненим напрямом підготовки бакалавра з третього курсу. Таким чином, не тільки не витратите більше часу та коштів на навчання, а й зможете раніше розпочати працювати за фахом.
 • У тих, хто не має сертифікатів ЗНО, є можливість вступити на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника.

6. Що таке творчий конкурс?

Творчий конкурс – це форма вступного випробування, метою якого є перевірка та оцінювання здібності вступника до творчої діяльності. Його проходять абітурієнти, які вступають на напрями підготовки: «Дизайн» (творчий конкурс – рисунок, живопис, композиція) і «Журналістика» (творчий конкурс – есе, інтерв’ю, творчий доробок).

 

7. Чи потрібно подавати оригінали документів до Приймальної комісії відразу?

 • Якщо Ви вступаєте до декількох ВНЗ, маєте право подавати до Приймальної комісії не оригінали, а копії документа про освіту та сертифікатів ЗНО. Проте показати оригінали необхідно, а працівник Приймальної комісії Ваші копії засвідчить.
 • На початку серпня, коли будуть оприлюднені списки рекомендованих, потрібно подати оригінали документів.
 • Беручи до уваги, що деякі ВНЗ навмисно утруднюють повернення абітурієнтам їхніх документів, краще тримати оригінали вдома, а в серпні подавати відразу до того навчального закладу, де вирішили навчатися остаточно.

8. Коли і як можна дізнатися про результати вступу?

 • Свій поточний рейтинг у ВНЗ можна відслідковувати через мережу Інтернет в системі «Конкурс».
 • Списки абітурієнтів за напрямами, які Ви обрали, можуть бути досить великі. Але пам’ятайте, що переважна більшість абітурієнтів подавали документи до кількох ВНЗ та на кілька напрямів у кожному, тому в серпні ситуація може радикально змінитися.
 • Не панікуйте, якщо 2 серпня не побачили свого прізвища у списку рекомендованих. Близько половини з цього списку можуть піти. Разом із тим, враховуйте реальні можливості просування за рейтинговим списком. Орієнтиром у розрахунку буде кількість ліцензованих місць, які має навчальний заклад із напряму підготовки.
 • Рекомендовані до зарахування подають оригінали документів та укладають договори про надання освітніх послуг. На місця тих, хто не подає оригінали, у наступній хвилі будуть рекомендовані наступні у рейтингу.
 • Якщо Вас рекомендували у першій хвилі туди, куди Ви і мріяли, заберіть свої заяви з інших ВНЗ, не заважайте вибороти свій шанс колишнім суперникам із нижчими рейтингами.

 Бажаємо Вам вдалої вступної кампанії!

 

Якщо Вам важко визначитися з вибором майбутньої професії, пропонуємо пройти профорієнтаційне тестування та скористатися консультацією психолога.

Університет «Україна» з 2004 р. впровадив універсальну тестову систему, яка призначена для допомоги абітурієнту в нелегкому процесі вибору. Це комп’ютерна програма, яка використовується для проведення тестування з метою загальної психологічної діагностики, профорієнтації та перевірки рівня знань вступників. Тестова програма включає 4 блоки запитань, що стосуються професійної мотивації, структури інтелекту, психологічної структури особистості та методики дослідження комунікативних установок. Такий підхід дозволяє ґрунтовно вивчити кожного вступника — дослідити, які здібності, якості виражені найяскравіше, і таким чином запропонувати на вибір відповідні професії.

 

Обравши для вступу Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», ви маєте можливість стати студентами навчального закладу IV рівня акредитації, здобувати фах, який є конкурентним на ринку праці, навчатися у кращих вітчизняних та зарубіжних науковців (за програмами обміну та отримання подвійних дипломів), мати цікаве студентське дозвілля. Студенти Університету «Україна» забезпечені гідними сучасними умовами навчання та проживання, мають можливість навчатися на військовій кафедрі.

 

Відповідальний секретар Приймальної комісії

Веденєєва Ольга Анатоліївна

 

 

Розклад роботи Приймальної комісії:

Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 19:00 години.

Субота, неділя – з 9:00 до 15:00 години.