КРАЩІ СТУДЕНТИ 

 

2016

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2015-2016 н.р.:

1. Веприк Ніна Олексіївна (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Харчові технології та інженерія», ІV курс, група ТХ-41/15)

2. Вовк Вероніка Миколаївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», ІІІ курс, група МК-31/14)

3. Ганоцька Яна Олександрівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», ІV курс, група ПЗ-41/16)

4. Гирич Яна Сергіївна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Біологія», ІІІ курс, група МБВ-31/14)

5. Кашуба Руслан Олександрович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобільний транспорт», ІІІ курс, група АГ-31/14)

6. Навальський Алан Васильович (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», ІІ курс, група ФР-21/15)

7. Невінчана Марія Станіславівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Туристичне обслуговування», ІІІ курс, група ТО-31)

8. Савчук Владислав Васильович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Журналістика», ІІІ курс, група ЖР-31)

9. Сінельникова Анна Володимирівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», VІ курс)

10. Ужегов Олександр Сергійович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмна інженерія», ІV курс, група ПА-41/13)

11. Хлистун Юлія Володимирівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», ІV курс, група ПЛ-41/13

12. Явіца Ніна Трохимівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», ІІ курс, група МК-21/15)

 

Вручення відзнак в Університеті "Україна" (14 березня 2017 року)

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2016-2017 н.р.:

1. Андрійчук Євген Сергійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технологія харчування», ІІІ курс);

2. Бірюков Юрій Андрійович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІІІ курс);

3. Діденко Аліна Олександрівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Здоров’я людини», ІІ курс);

4. Діденко Анастасія Юріївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Право», ІV курс);

5. Домброва Володимир Ярославович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», IV курс);

6. Зелініченко Дмитро Олександрович (Інститут економіки та менеджменту, ІІ курс);

7. Кохановський Вадим Сергійович (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», ІV курс);

8. Кушнір Віта Вікторівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Право», ІV курс);

9. Магмет Руслан Іванович (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Біологія», І курс);

10. Майєр Ростислав Сергійович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмна інженерія», IV курс);

11. Поворозник Карина Володимирівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», ІV курс);

12. Суха Інна Олегівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІV курс).

 

Урочисте нагородження кращих студентів ВНЗ Святошинського району (25 листопада 2016 року)

Кращих студентів було визначено за підсумками внутрішнього лідерського рейтингу в таких номінаціях:

- «Молодий політик року» (за значні досягнення в політичній діяльності) – Ірклієнко Андрій Ігорович (Інститут права та суспільних відносин),

- «Доброчинність року» (за значні досягнення в суспільно-корисній діяльності) – Белаш Оксана Володимирівна (Інститут економіки та менеджменту),

- «Молодіжний лідер року» (за значні досягнення в розвитку студентського самоврядування) – Дороніна Ірина Олександрівна (Факультет біомедичних технологій),

- «Молодий інтелектуал року» (за краще наукове досягнення) – Нікітіна Тетяна Володимирівна (Інститут соціальних технологій),

- «Спортивна надія року» (за досягнення у спорті) – Лафіна Марія Миколаївна (Інститут економіки та менеджменту).

 


 

Група МК-11/15 – краща група Університету "Україна" за результатами 1-го семестру 2015-2016 н.р.

 

Регіональний етап "Кращий студент України"

 (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 25 листопада 2016 року)

Студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» були активними учасниками та переможцями у багатьох номінаціях конкурсу:

- «Кращий студент-медійник України» - Голубова Євгенія, студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика», спецкор новин Миколаївської обласної телерадіокомпанії (ІІ місце);

- «Кращий студент-науковець» - Бугровська Юлія, студентка 3 курсу спеціальності «Економіка та підприємництво» (ІІ місце) та Повх Ольга, студентка 5 курсу спеціальності «Економіка та підприємництво»;

- «Кращий студент-культурний діяч» - Дудник Ірина, студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» (ІІІ місце).

У номінації «Кращий студент року» (комплексна характеристика) взяла участь студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» Фурдиш Вероніка.

Докладніше...

 

 

Урочисте привітання cтипендіатів Миколаївського міського голови 

 

17 листопада у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося урочисте привітання cтипендіатів Миколаївського міського голови.

За підсумками навчальних, творчих та спортивних досягнень у 2015-2016 н.р. стипендію мера отримав студент 3 курсу Миколаївського коледжу ВНЗ «Університет «Україна» спеціальності «Фінанси і кредит», майстер спорту України з академічного веслування, призер Всеукраїнських та міжнародних змагань Дзюбинський Володимир.

Докладніше...

 

Кращі студенти БІЕУ отримали стипендію міського мера

 

19 жовтня 2016 року

 

19 жовтня 2016 року в стінах Білоцерківської міської ради відбулося урочисте вручення свідоцтв про призначення стипендії міського голови на 2016-2017 р.

«Ваша активність, висока громадянська позиція є прикладом для молоді, яка тільки вчиться та для дорослого покоління, яке, дивлячись на вас, обов’язково почне й собі робити кроки для розвитку рідного міста, — сказав міський голова Геннадій Дикий. — Якщо ми хочемо побудувати успішну, європейську країну, нам потрібні активні, небайдужі громадяни, якими сьогодні є ви. Я бажаю вам успіхів у подальшому навчанні та суспільному житті міста та запрошую на стажування до міської ради».

Стипендіатами міського голови стали і студенти нашого інституту та коледжу:

Дорошенко Катерина – студентка групи ПС-21;

Бондаренко Марія – студентка групи ДД-41;

Ястребська Зоряна – студентка групи ПЗ-21.

Вітаємо наших чарівних стипендіаток і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а й у подальшому прославляти наш ВНЗ успішними показниками своєї діяльності!


Персональна стипендія професора В.І. Лисенка

09.03.2016 р. у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій вперше в історії Університету "Україна" були запроваджені персональні стипендії доктора біологічних наук, професора, директора Інституту Валерія Івоновича Лисенка. Таких стипендій за особливі успіхи у навчанні, науковій, спортивній, волонтерській діяльності були удостоєні студент 2 курсу спеціальності "Фізична реабілітація" Іліас Вегбієв і студентка 2 курсу спеціальності "Соціальна робота" Катерина Ємельяненко. Розмір стипендії складає 500 гривень щомісячно. Персональна стипендія професора В.І. Лисенка буде надаватись талановитим і успішним студентам регулярно за підсумками їх діяльності упродовж навчального семестру.

 

2015

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2015-2016 н.р.:

1. Антоненко Оксана Сергіївна (коледж «Освіта», спеціальність «Право», ІІ курс);

2. Волинець Тетяна Олександрівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІІІ курс);

3. Ковальова Вероніка Максимівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», ІІ курс);

4. Максимова Ольга Володимирівна (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення систем», V курс);

5. Мартиненко Тетяна Олегівна (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технології харчування», IV курс);

6. Отіопич Лідія Анатоліївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», ІІ курс);

7. Піорунська Ольга Олександрівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Здоров’я людини», ІІІ курс);

8. Сосненко Артем Вікторович (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси і кредит», ІV курс);

9. Степаненко Наталія Сергіївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», ІІ курс);

10. Туренко Вікторія Анатоліївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Право», ІІ курс);

11. Чесноков Дмитро Ігорович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», ІІІ курс);

12. Чайка Юлія Ігорівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Біологія», ІІ курс).

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2014-2015 н.р.:

1. Баглай Світлана Анатоліївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність "Маркетинг", IV курс, група МК-31)

2. Безелюк Ладелена Олегівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність "Маркетинг", ІІІ курс, група МК-21)

3. Гавриленко Анна Василівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність", IV курс, група ДІ-41)

4. Любарська Аліна Євгенівна (Інститут комп'ютерних технологій, спеціальність "Комп'ютерні технології", ІІ курс, група КТ-11)

5. Панасюк Олександра Андріївна (Коледж «Освіта», спеціальність "Правознавство", ІІ курс, група ПЗ-22);

6. Перехрест Роман Костянтинович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність "Технології харчування", ІІІ курс, група ТХ-31)

7. Петюшенко Олена Анатоліївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність "Психологія", ІІІ курс, група ПЛ-21)

8. Савчук Владислав Васильович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність "Журналістика", ІІ курс, група ЖР-21)

9. Саморяд Олексій Володимирович (Факультет біомедичних технологій, спеціальність "Мікробіологія та вірусологія", ІІ курс, група МБВ-21);

10. Тимошенко Олег Васильович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів", ІІІ курс, група ОД-31)

11. Трикоз Наталія Євгенівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність "Міжнародна інформація", ІІІ курс, група МІ-31);

12. Туренко Вікторія Анатоліївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність "Правознавство", ІІ курс, група ПЗ-21)

 

Переможець конкурсу «Краща група факультету / інституту» Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2014-2015 н.р.:

1. Група ЕМ-21 Інституту економіки та менеджменту.

2. Група ТХ-41 Інженерно-технологічного інституту.

3. Група ФР-21 Інституту соціальних технологій.

4. Група ПР-21 Інституту філології та масових комунікацій.

5. Група ПЗ-51 Інституту права та суспільних відносин.

6. Група ПА-51 Інституту комп’ютерних технологій.

7. Група МБВ-21 Факультету біомедичних технологій.

8. Група КД-31 Коледжу "Освіта".

 

Нагороди найкращим студентам

 

1 грудня 2015 року 

 

Директор Фонду соціального захисту інвалідів Сергій Артюх нагородив найкращих студентів Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», які навчаються за рахунок коштів Фонду.

Зустріч відбулася за дорученням Міністерства соціальної політики України у рамках заходів, приурочених до Міжнародного дня інвалідів. У ній брали участь Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Петро Таланчук, директор Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Михайло Хариш, чисельна студентська аудиторія, викладачі та працівники університету.

У своєму виступі Сергій Артюх наголосив, що саме за студентами, молодими спеціалістами майбутнє нашої країни. Також він виокремив той факт, що обмежені фізичні можливості ніяк не впливають на творчий потенціал, на бажання приносити користь державі і бути гідно оціненим. Він сказав, що Фонд завжди готовий допомогти у здобутті освіти, професії всім охочим.

Грамоти та цінні подарунки отримали студенти Інституту права та суспільних відносин Андрій Ірклієнко та Кирило Кияшко, Інституту філології та масових комунікацій Людмила Біланенко, Інституту соціальних технологій Анастасія Калугіна, В’ячеслав Летовальцев та Ксенія Лубан, Інституту економіки та менеджменту Артем Жилка та Катерина Серединська, Інженерно-технологічного інституту Олександр Неровня, Інституту комп’ютерних технологій Сергій Машковський. Усі вони були відзначені за успіхи в навчанні, активну громадську позицію, участь у наукових конференціях.

 

 

Ольга Мах – випускниця Івано-Франківської філії Університету «Україна» зі спеціальності «Правознавство»

Ольга Мах – унікальна дівчина, яка, маючи ваду зору, подолала досить кропіткий шлях і непрості бар’єри, аби досягти своєї мети. Вона змогла захистити дипломну роботу на тему «Державність і право Стародавньої Греції» на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», користуючись під час навчання виключно шрифтом Брайля (рельєфно-крапковим шрифтом для написання і читання незрячими, розробленим французом Луїсом Брайлем).

Докладніше...


Кравчук Віталій – наша гордість!

Він – студент першого курсу заочної форми навчання напряму підготовки «Здоров’я людини» галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» Полтавського інституту економіки і права.

Приємною була зустріч зі своїми друзями на весняній заліково-екзаменаційній сесії. Він у тимчасовій відпустці для складання іспитів.

Віталій Кравчук – командир групи інструкторів-кулеметників окремого загону спеціального призначення Омега – Ю.

На захист рідної держави став у травні 2014 року. Перелік гарячих точок – Слов’янськ, Краматорськ, Маріуполь, Попасне, Ясинувата, Широкине – свідчить про тяжкі випробовування цієї мужньої людини. У свої 23 роки він уже склав на «відмінно» іспит, якому назва «обов’язок захищати рідну землю». Поряд із сумними спогадами Віталій знаходить місце і приємним враженням – концерти 95 кварталу, дзвінки від коханої дівчини і найдорожчі – від матусі. Він засуджує своїх ровесників, які за 300 доларів посягають на життя ні в чому невинних людей, на чужу територію.

Віталій – оптиміст по життю, кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби, має десятки грамот, дипломів, медалей. Навіть у цих жорстоких умовах веде здоровий спосіб життя, готується до іспитів. Його мрія – мати в житті 5 робочих днів і два вихідні. Хай вона здійсниться! Ми пишаємося своїм другом. Він уже наш герой! Повертайся переможцем!

Однокурсники групи 11ФРз

 

«YOU’RE SIMPLY THE BEST»: НАГОРОДЖЕННЯ СТИПЕНДІАТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

 

16 жовтня 2015 року

 

«Зубрилка», «заучка», «очкарик», «ботан» – саме так величали (та продовжують називати) студентів, які занадто віддаються навчанню. Побутує думка, що той, хто гарно навчається, окрім навчання та підручників більше нічого не помічає: ні моди, ні стилю, ні розваг, ні друзів. БІЕУ спростовує ці стереотипи. І цьогоріч 15 жовтня у приміщенні Білоцерківської міської ради від мера міста Савчука В.П. свідоцтва стипендіата, які засвідчують призначення стипендії міського голови за гарне навчання та активну громадську позицію, отримали:

Мостовенко Ірина (гр. ПС-21, староста групи та голова студентського самоврядування БІЕУ);

Трохимчук Катерина (гр. ДД-31, студентський декан економічного факультету БІЕУ);

Щепанська Дар’я (гр. ПЗ-21, староста групи та голова студентського самоврядування Білоцерківського коледжу Університету «Україна»).

Наші дівчатка не лише відмінниці навчання, а й активістки, спортсменки, модниці та просто красуньки. Щиро вітаємо їх із заслуженими нагородами!!!

 

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

11 листопада 2015 року

 

З нагоди Міжнародного дня студента, 11 листопада 2015 року в зеленій залі Хмельницької міської ради відбулася церемонія нагородження найактивніших студентів вишів міста. Студент Хмельницького інституту соціальних технологій напряму підготовки "Здоров’я людини" Баландюк Денис також отримав привітання, грамоту і цінний подарунок із рук заступника міського голови Давиденка Григорія Михайловича.

 

Нагородження кращих студентів

 

18 листопада відбулося вшанування студентського активу міста Мелітополя, приурочене до Міжнародного Дня студента. На базі Мелітопольського державного педагогічного університету був організований концерт, на який були запрошені активісти вишів міста. За особистий внесок у студентське самоврядування та популяризацію змістовного дозвілля молоді були нагороджені і студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій: Ємельяненко Катерина (спеціальність "Соціальна робота", 2 курс) і Вегбієв Ільяс (спеціальність "Фізична реабілітація", 2 курс).

Адміністрація інституту щиро приєднується до привітань і бажає нових звершень.

Увага! Це не остання нагорода – будьте активні, і ваша нагорода теж вас знайде. Кожен студент Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій – унікальний і найкращий!

 

 

2014

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2014-2015 н.р.:

1. Волосовська Ольга Андріївна (Коледж «Освіта», спеціальність «Бухгалтерський облік», ІІ курс)

2. Гарніков Сергій Павлович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», VІ курс)

3. Громніцька Марина Олександрівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», ІV курс)

4. Дєдушева Світлана Юріївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», ІV курс)

5. Матвієнко Софія Станіславівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІІ курс)

6. Неправда Наталія Юріївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», ІV курс)

7. Пацеля Аліна Петрівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», ІІІ курс)

8. Хомяк Катерина Олександрівна (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технологія харчування», VІ курс)

9. Черняєва Валерія Сергіївна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Журналістика», ІІІ курс)

10. Шемена Леся Василівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», ІІІ курс)

11. Яковчук Олександра Олександрівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», ІV курс)

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2013-2014 н.р.:

1. Білоус Наталія Вікторівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Політологія», ІІІ курс)

2. Євдокименко Марина Віталіївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», ІІІ курс)

3. Каліновська Ганна Юріївна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», ІІ курс)

4. Кондратенко Вікторія Ігорівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», V курс)

5. Кузьковий Денис Андрійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технологія харчування», ІІІ курс)

6. Омельченко Вікторія Миколаївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», ІV курс)

7. Поліщук Марина Олександрівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія», ІІ курс)

8. Придибайло Марина Анатоліївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси та кредит», ІV курс)

9. Сокоренко Андрій Богданович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», V курс)

10. Щербина Катерина Ігорівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Організація туристичного обслуговування», ІІІ курс

11. Сторожук Олександр Миколайович (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», ІV курс)

12. Суха Інна Олегівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІІ курс)

 

Стипендіати Міського голови Миколаєва

17.11.2014 о 15:00 у великій залі Миколаївської міської ради відбулося нагородження талановитих студентів міста – стипендіатів Міського голови. Всього нагороджено 64 здобувачів, серед яких були студенти Миколаївського міжрегіонального інституту Університету “Україна” і Миколаївского коледжу Університету “Україна”, зокрема Анастасія Карапіш, студентка 3 курсу спеціальності "Правознавство"; Ольга Повх, студентка 3 курсу спеціальності "Організація виробництва". Вітаємо наших cтипендіатів та бажаємо подальших творчих здобутків!



Відзнака для кращих студентів Білої Церкви

 

16 жовтня в Білоцерківській міській раді відбулася зустріч заступника міського голови М. Антонюка із кращими студентами навчальних закладів міста, яким відповідно до розпорядження міського голови від 24 вересня 2014 року № 137-Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2014-2015 навчальний рік» була призначена стипендія міського голови. 21 кращому студенту, які займають активну громадську позицію та навчаються на добре і відмінно, було сказано багато гарних слів з боку адміністрації міста та відділу у справах сім’ї та молоді. Усім студентам заступник міського голови М. Антонюк вручив свідоцтва стипендіата і стипендію у розмірі 500 гривень на місяць.

 

Заступник міського голови М. Антонюк та начальник відділу у справах сім’ї та молоді О. Литвинчук під час зустрічі зі студентами

 

Кращі студенти-стипендіати нашого навчального закладу

Від Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» на 2014 -2015 навчальний рік стипендії міського голови отримали: студентка 5-го курсу економічного факультету Пересунько Яна, студент 3-го курсу соціально-правового факультету Володимир Волошин та студентка Білоцерківського коледжу Університету «Україна» спеціальності «Правознавство» Дишлюк Вікторія.

Адміністрація БІЕУ, виховний відділ та студентський парламент щиро вітають студентів нашого ВНЗ із отриманням стипендії міського голови і бажають успіхів, наснаги у навчанні і досягнення поставлених цілей та активної життєвої позиції.

 


Герої серед нас

 

Студентка четвертого курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Здоров’я людини" Полтавського інституту економіки і права, кафедри фізичної реабілітації Дар’я Рибак

Як і всі її однокурсники, приїхала складати заліки та екзамени на осінній сесії. Але часу в неї було обмаль – відпустка всього на дві доби. Даша чотири місяці тому залишила свою роботу в міській лікарні й пішла виконувати громадянський обов’язок в зону АТО. Вона – санінструктор третьої роти добровільного 55 батальйону автомобільно-ракетних військ.

Докладніше...

 

 

 

 

 


 

МОСКАЛЕНКО Антон Якович – студент спеціальності «Правознавство» Вінницького соціально-економічного інституту.

Антон був мобілізований до лав Збройних сил України. 21 серпня 2014 року героїчно загинув у ході воєнних дій у зоні АТО, захищаючи мир та незалежність нашої країни. Поховали Антона 24 серпня у рідному місті Жмеринка.

Героям слава та Царство Небесне!

 

 

 


 

УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА" У СКОРБОТІ…

6 липня в ході антитерористичної операції під селищем Ізварине Луганської області загинув студент 1 курсу спеціальності «Правознавство» Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» БЕНДЕРОВ Максим Васильович, істинний патріот, люблячий син, відданий друг, майстер спорту з панкратіону, військовослужбовець контрактної служби.

Максим служив за контрактом старшим розвідником у Кіровоградському полку спеціального призначення. В пам'ять про видатного сина своєї Батьківщини було прийнято рішення щодо проведення щорічного турніру ім. Максима Бендерова в його рідному місті Олександрії".

Максим народився 6 квітня 1990 року в місті Олександрія Кіровоградської області. З 1 класу займався єдиноборствами, з 2006 року член збірної Кіровоградської області з панкратіону. Мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецназівців, працював тренером в Олександрійському спортивному клубі, навчався на заочному відділенні Кіровоградського  інституту розвитку людини по спеціальності “Правознавство”. В пам’яті студентів і викладачів  залишився розумним, чуйним, доброзичливим, товариським, справжнім патріотом України.

 

 


 

Вічна пам'ять бі йцю НЕБЕСНОЇ СОТНІ Мойсей Василь Михайлович (.doc)

Мойсей Василь Михайлович (.jpeg)

Прощання з Василем Мойсеєм (відео)

 

 

 

 

 

 

 

2013

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2013-2014 н.р.:

 

1. Сведенюк Олександр Васильович (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», 3-й курс)

2. Ніколюк Катерина Володимирівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Політологія», 2-й курс)

3. Самкова Ніна Михайлівна (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технологія харчування», 4-й курс)

4. Пархоменко Марія Володимирівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування», 3-й курс)

5. Вишневська Ксенія Ігорівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 2-й курс)

6. Калугіна Анастасія Олександрівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 3-й курс)

7. Єрьоменко Віктор Олегович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення систем», 2-й курс)

8. Задніпряна Тетяна Степанівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія»)

9. Петрухно Олександра Віталіївна (Коледж «Освіта», спеціальність «Правознавство», 3-й курс)

10. Ібрагімова Тетяна Ігорівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Бухгалтерський облік», 2-й курс)

11. Гостєва Вікторія Володимирівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», 4-й курс)

12. Павленко Олег Юрійович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 2-й курс)

 

На виконання розпоряджень Київського міського голови від 12 листопада 2002 року № 331 «Про стипендію Київського міського голови студентам міста» та № 330 «Про премію Київського міського голови студентам міста» щороку студентам вищих навчальних закладів міста Києва І-ІV рівнів акредитації призначається 150 стипендій в розмірі 300 гривень на місяць, починаючи з вересня 2013 року по серпень 2014 року та 60 премій у розмірі 1275 гривень.

Відповідно до Протоколу засідання конкурсної комісії від 15 жовтня 2013 року вирішено призначити стипендію студенту Боженку П.Ю. та премію студентці Ніколаєвій А.М.

З нагоди Дня студента 15 листопада 2013 року в Колонній залі Київської міської ради проведено офіційну зустріч студентської молоді з керівництвом міста, в рамках якої найкращих студентів столиці відзначено Подяками голови Київської міської державної адміністрації та стипендіями, преміями Київського міського голови.

 

2012 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2012-2013 н.р.:

1. Бишовець Олександр Олександрович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», 4-й курс)

2. Іванова Катерина Іванівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», 5-й курс)

3. Литвинова Олександра Олександрівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування», 2-й курс)

4. Тяжченко Анастасія Миколаївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 2-й курс)

5. Кутьїна Вікторія Миколаївна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Журналістика», 4-й курс)

6. Поклонська Марина Сергіївна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», 6-й курс)

7. Бурий Олександр Сергійович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп`ютерні системи та мережі», 3-й курс)

8. Рудюк Катерина Богданівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Бухгалтерський облік», 3-й курс)

9. Ситнік Марія Андріївна (Коледж «Освіта», спеціальність «Бухгалтерський облік», 3-й курс)

10. Катрушенко Каріна Володимирівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», 3-й курс, група МБВ-31)

Побільшало президентських стипендіатів

 Що значить навчатись у нашому університеті на «відмінно»? По-перше, отримати гарний, із відзнакою, диплом про здобуття вищої освіти. Але це, як кажуть, по завершенні навчання.

Є, правда, й інші стимули для того, щоб бути серед найкращих студентів раніше, за кілька років до останнього дзвоника у студентському житті. В нашому університеті – це отримання стипендії керівника навчального закладу. Якщо, звичайно, крім відмінних оцінок у заліковій книжці, бути активним у громадському житті, у науковій роботі.

Нещодавно визначено нову групу стипендіатів Президента університету.

Докладніше

 

Переможець конкурсу «Краща група факультету / інституту» Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2012-2013 н.р.:

1. Група ЕМ-11/12 Інституту економіки та менеджменту .

2. Група ТХ-21 Інженерно-технологічного інституту.

3. Група ПЛ-41 Інституту соціальних технологій.

4. Група ЖР-21 Інституту філології та масових комунікацій.

5. Група ПО-11 Інституту права та суспільних відносин.

6. Група КС-51/12м Інституту комп’ютерних технологій.

7. Група МБВ-11 Факультету біомедичних технологій.

8. Група ПЗ -25 Коледжу "Освіта".

 

Звання кращої групи Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за результатами І семестру 2012- 2013 н.р. присуджено групі КС-51/12м Інституту комп’ютерних технологій.

 

Звання “Кращий навчально-виховний підрозділ університету” за результатами І семестру 2012- 2013 н.р. присуджено Інституту соціальних технологій.

 

Визначено кращих

Стало доброю традицією по закінченні кожного семестру визначати кращі підрозділи і студентські групи навчального закладу. Якщо йдеться про інститути й факультети базової структури вишу, то за різними номінаціями.

Докладніше...


 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІI семестру 2011-2012 н.р.:

1. Губанова Світлана Анатоліївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», VІ курс)

2. Даценко Світлана Василівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», ІV курс)

3. Єсипенко Катерина Василівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», V курс)

4. Зябліцев Данило Анатолійович (Коледж «Освіта», спеціальність «Правознавство», ІІІ курс)

5. Мартьянов Артем Андрійович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», ІІ курс)

6. Машковський Сергій Сергійович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем», ІІ курс)

7. Міроненко Світлана Петрівна (Коледж «Освіта», спеціальність «Правознавство», ІІІ курс)

8. Ніколаєва Анастасія Миколаївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», ІV курс)

9. Орловська Ірина Григорівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», VІ курс)

10. Хенов Ростислав Владиславович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», ІV курс)

11. Шупік Ольга Ігорівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси і кредит», ІV курс)

 

 

Стажування студентів у міськвиконкомі та нагородження стипендіатів мера Миколаєва - 2012

 


2011 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2011-2012 н.р.:

1. Білошицький Сергій Вікторович (Інститут соціальних технологій, спеціальність “Фізична реабілітація”, ІV курс)

2. Веремейчук Олексій Дмитрович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність “Комп’ютерні системи та мережі”, VІ курс)

3. Жуланов Василь Петрович (Коледж «Освіта, спеціальність “Правознавство”, ІІ курс)

4. Зазюк Дмитро Олександрович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність”, ІІІ курс)

5. Куріленко Яна Василівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність “Фінанси та кредит”, ІІ курс)

6. Мельник Світлана Юріївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність “Менеджмент організацій і адміністрування”, ІІ курс)

7. Омельченко Юрій Володимирович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність “Автомобілі та автомобільне господарство”, ІV курс)

8. Терещенко Олексій Андрійович (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність “Правознавство”, V курс)

9. Фастовець Катерина Валеріївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність “Психологія”, ІV курс)

10. Шевченко Марія Леонідівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність “Політологія”, ІІ курс)

 

 

 

Згідно з Розпорядженням міського голови м. Полтави від 26.10. 2012 р. за № 410-р. з початку вересня 2012 року голові студентської ради Полтавського інституту економіки і права студентці 4-го курсу спеціальності „Переклад” Єременко Анастасії призначена іменна стипендія міського голови м. Полтави. Це почесне право Анастасія здобула завдяки відмінному навчанню, активній участі у громадському житті інституту та роботі студентського самоврядування.

 

14 лютого 2012 року стипендіатами міського голови стали 19 рівненських студентів, серед яких і студент 3 курсу спеціальності „Соціальна робота” Рівненського інституту вищого навчального закладу Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” Терновий Ярослав В’ячеславович.

Усього було нагороджено 9 студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та 10 студентів ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації. Розмір стипендії становитиме 752,40 гривень та 1094,40 гривень відповідно. За словами Володимира Хомка, усього на виплату студентам стипендій із міського бюджету буде витрачено 238 тисяч 400 гривень.

 

У 2011-2012 н.р. стипендію голови Рівненської облдержадміністрації здобув Латайчук Антон, магістр V курсу спеціальності «Економіка підприємства» Рівненського інституту.

 

Студент Університету «Україна» Хенов Р.В. нагороджений стипендією Київського міського голови у розмірі 300 грн. щомісяця протягом навчального року з вересня 2012 року по серпень 2013 року

Студент Університету «Україна»:Драган Н.О. нагороджений одноразовою премією Київського міського голови у розмірі 1275 грн.

Урочисте нагородження стипендіатів та преміантів Київського міського голови відбулося в Колонній залі Київської міської державної адміністрації на Форумі молоді до Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2012 року.

Студенти-відмінники за результатами І і ІІ семестрів 2011/2012 н. р.

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2010-2011 н.р.:

1. Білань Сергій Вікторович (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність “Правознавство”, ІІІ курс)

2. Боженко Павло Юрійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність “Автомобілі та автомобільне господарство”, ІІІ курс)

3. Драган Наталія Олександрівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність “Правознавство”, ІI курс)

4. Наумець Денис Віталійович (Інститут соціальних технологій, спеціальність “Соціальна робота”, ІV курс)

5. Овдієнко Марія Володимирівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій», ІІІ курс)

6. Прокопчук Ганна Володимирівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», ІV курс)

7. Рибалка Вікторія Володимирівна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність “Видавнича справа та редагування”, ІІ курс)

8. Романов Антон Андрійович (Інститут комп’ютерних технологій,спеціальність «Програмне забезпечення систем» V курс)

9. Cєдов Ігор Володимирович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення», V курс)

10. Тарасов Олександр Сергійович (Факультет біомедичних технологій, спеціальність “Мікробіологія та вірусологія”, V курс)

 

Стипендіати Білоцерківського інституту економіки та управління за 2011-2012 н. р.

Казмірська Альона, студентка групи ДД-41,стипендіат Голови Київської обласної державної адміністрації (розмір стипендії 600 гривень на місяць).

Загурський Андрій, студент групи ФН-41, стипендіат Білоцерківського міського голови (розмір стипендії 500 гривень на місяць).

Русанов Олександр, студент групи ФН-31, – стипендіат Білоцерківського міського голови (розмір стипендії 500 гривень на місяць).

 

Стипендіати Ректора Білоцерківського інституту економіки та управління:

1. Снігур Сніжана – студентка групи ПЗ-31;

2. Ужва Алла – студентка групи ДД-32;

3. Ващенко Андрій – студент групи СР-21;

4. Федун Владислав – студент групи ДД-41;

5. Крикун Андрій – студент групи ПЗ-21;

6. Бабенко Тетяна – студентка групи ФН-21;

7. Пологовська Тетяна – студентка групи ФН-42;

8. Левіщенко Олександр – студент групи ПЗ-31;

9. Лишавський Артем – студент групи ДД-41.

 

 

Стипендіат Білоцерківського міського голови 2011 р. – Русанов Олександр, студент групи ФН-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації 2011 р. – Казмірська Альона, студентка групи ДД-41

 

 

 

 

 

 

 

 

Стипендіати Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини за 2011-2012 н. р.

Афанасьєвський Сергій, Ганжул Анна, Крикалова Вікторія стипендіати мера Миколаєва.  

 

Стипендіати Рівненського інституту за 2011-2012 н. р.

Терновий Ярослав В’ячеславович, студент 3 курсу спеціальності "Соціальна робота",стипендіат міського Голови Рівного Володимира Хомка (розмір стипендії 1094,40 гривень).

 

2010

      Cтипендію Рівненської облдержадміністрації отримала Руда Ольга, студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» Рівненського інституту Університету «Україна».

      Губеня Галина, студентка ІІ курсу спеціальності «Правознавство» Рівненського інституту Університету «Україна», отримала стипендію депутата Рівненської міської ради Малашинського В.В.

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2010-2011 н.р.:

1. Рего Вадим Костянтинович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», 2-й курс, група УМ-21)

2. Байковський Євгеній Валерійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Технологія харчування», 4-й курс, ТХ-61м)

3. Дужа Поліна Сергіївна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 4-й курс, група ПЛ-41)

4. Юзва Дитро Анатолійович (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 3-й курс, група ФР-31)

5. Терещенко Олексій Андрійович (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Правознавство», 3-й курс, група ПЗ-31)

6. Чих Марія Володимирівна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», 4-й курс, група МІ-41)

7. Поправка Дмитро Володимирович (Інститут комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг», 5-й курс, група КМ-52с)

8. Цикоза Аліна Валеріївна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», 4-й курс, група МБВ-41)

9. Погребна Ольга Олександрівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», 2-й курс, група МК-21)

10. Кислицький Володимир Вікторович (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», 4-й курс, група МК-41)

 

 

 

Переможець конкурсу «Краща група факультету / інституту» Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2010-2011 н.р.:

1. Група ТХ-21 Інженерно-технологічного інституту, 21,7% студентів групи навчаються на добре і відмінно

2. Група ФН-41 Інституту економіки та менеджменту, середній бал групи 4,3

3. Група СР-61 Інституту соціальних технологій, 17,9% студентів групи навчаються на добре і відмінно

4. Група КС-51м Інституту комп’ютерних технологій, 13,1% студентів навчаються на добре і відмінно

5. Група ПЗ-51 Інституту права та суспільних відносин, 16,5% студентів навчаються на добре і відмінно

6. Об’єднана група ЕК, МБВ-21 Факультету біомедичних технологій, 50% студентів групи навчаються на добре і відмінно.

 

 

2009

           

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2009-2010 н.р.:

1. Белун Тетяна Миколаївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», 4-й курс, група БС-61)

2. Васильєв Сергій Сергійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», 2-й курс, група АГ-81)

3.  Гончаров Артур Вільгельмович (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», 5-й курс, група ВС-53Ж)

4. Гута Олександр Олександрович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Електронна побутова апаратура», 3-й курс, група ЕА-71)

5. Левченко Юлія Вікторівна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 2-й курс, група ФН-81)

6. Лопушанська Ольга Володимирівна (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем», 6-й курс, група ПА-43)

7. Мінцюг Євген Павлович (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», 3-й курс, група МБВ-71)

8. Пачесюк Максим Григорович (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», 4-й курс, група МІ-61)

9.  Романенко Роман Володимирович (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 4-й курс, група ПЛ-62)

10. Шевчук Юрій Миколайович (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 6-й курс, група КС-52М)

 

 


 

 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2008-2009 н.р.:

 

1.   Бондар Інна Юріївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», група ФН-61)

2. Бровченко Тетяна Анатоліївна (Інститут права та суспільних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», група МІ-71)

3. Гордійчук Костянтин Андрійович (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», група ВС-71)

4. Дубина Олена Олександрівна (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг», група КМ-61)

5. Комар Роман Анатолійович (Інженерно-технологічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», група АГ-61)

6. Кондраток Вікторія Вікторівна (Інститут соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», група ФР-51).

7. Ломачинська Людмила Володимирівна (Інститут комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем», 3-й курс, група ПЗ-61)

8. Олійник Надія Сергіївна (Інститут філології та масових комунікацій, спеціальність «Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань, група ТП-81)

9. Чистовська Катерина Олександрівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», група МБВ-81)

10. Якушкіна Олена Сергіївна (Інститут економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», група БС-61)

 


 

 

Щомісячна стипендія голови Київської обласної державної адміністрації призначена наступним студентам Університету «Україна» в числі кращих студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Київської області:

Загурський Андрій Олегович - студент Білоцерківського інституту економіки та управління;

Коваль Марина Анатоліївна - студентка Білоцерківського інституту економіки та управління;

Кромбет Катерина Михайлівна - студентка Броварського коледжу;

Піголь Роман Олександрович - студент Білоцерківського інституту економіки та управління.

 

Стипендією мера міста Біла Церква нагороджені студенти Білоцерківського інституту економіки та управління:

Фадєєва Н. (група ДД-41)

Самаріна М. (група ПЗ-31)

 

 

Стипендією Білоцерківського інституту економіки та управління нагороджені студенти:

Бургела І.                   (група CР-31)

Вдовика К.І.               (група ФН-41)

Жук М.О.                    (група ДД-41)

Зубейко Н.В.               (група ПЗ-21)

Лис М.В.                     (група ПЗ-22)

Лясківська І.І.           (група СР-31)

П'ятецька М.О.         (група ДД-31)

Уманська Я.В.           (група ФН-31)

Чорний О.В.               (група ПЗ-22)

 

Мартинчук Крістіна (студентка спеціальності «Облік і аудит», Дубенська філія) нагороджена іменною стипендією голови Рівненської обласної державної адміністрації.

          Cтудентка ІІІ курсу спеціальності «Фінанси» Рівненського інституту Університету «Україна» Кардаш Ірина стала переможцем конкурсу на участь у проекті «Освіта країною» та отримала грант на навчання у Донецькому національному університеті.

           Cтудентка ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» Рівненського інституту Університету «Україна» Осніцька Віра отримала стипендію міського голови міста Рівного.

           Стипендіатами голови Рівненської облдержадміністрації стали Яцина Юрій (студент ІІІ курсу спеціальності «Фінанси» Рівненського інституту Університету «Україна», голова студентського парламенту) та Смірнова Марина (студентка ІІІ курсу спеціальності «Психологія» Рівненського інституту Університету «Україна», прем’єр-міністр студентського парламенту).

 


2008

 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2008-2009 н.р.:

1.  Бєлікова Марина Георгіївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», БС-61)

2.  Варгулія Дар’я Миколаївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Маркетинг», МК-61)

3.  Висовець Катерина Петрівна (Інститут інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», ТХ-62).

4. Гавриш Катерина Петрівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», група ВС-52)

5. Зінов’єва Юлія Сергіївна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 2-й курс, група КС-71)

6.  Іщенко Олеся Олегівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 5-й курс, група ПЛ-41)

7. Кондраток Галина Вікторівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», група ФР-61)

8.  Слобожанюк Юлія Павлівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», 3-й курс, група МБВ-61)

9. Степанчук Олена Миколаївна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем»)

10. Шинкарецька Ніна Володимирівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність», 5-й курс, група ДІ-42)

 

 


 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2007-2008 н.р.:

1. Березинець Богдан Миколайович (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», група ФН-51).

2. Бурлака Лія Василівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», група МІ-31)

3. Долгова Любов Вікторівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», група МБВ-41)

4.    Коломієць Анна Анатоліївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», група ПЛ-61)

5. Липко Вікторія Володимирівна (Факультет  економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій», група МО-61)

6.  Ніжнік Ірина Володимирівна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», група ТХ-62)

7. Пінчук Вікторія Василівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Українська мова та література», група УМ-51)

8. Прядка Тетяна Вікторівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 2-й курс, група СР-62)

9. Сидоренко Андрій Андрійович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем», 5-й курс, група ПА-31)

10. Чемерис Катерина Вікторівна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем»)


 

 

 

2007

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2007-2008 н.р.:

  1. Бояркін Іван Вадимович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 3-й курс, група ПЗ-43)
  2. Ворона Надія Вікторівна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 5-й курс, ТХ-31)
  3. Горовий Геннадій Володимирович (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», 6-й курс)
  4. Здоровець Сергій Іванович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  5. Лизун Вікторія Вікторівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 3-й курс, група ФН-51).
  6. Розважаєв Артем Юрійович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі, 2-й курс, група КС-61)
  7. Самар Олеся Миколаївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 6-й курс, група СР-21)
  8. Федорець Антон Володимирович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 4-й курс, група ПЛ-41)
  9. Хмельницька Юлія Миколаївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 4-й курс, група СР-41)
  10. Яськова Тетяна Іванівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», 3-й курс, група БС-51)

 

 


 

 

 

 

Стипендіати стипендії Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2006-2007 н.р.:

  1. Ковальчук Олена Миколаївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 4-й курс, група ФН-31)
  2. Коптєв Михайло Вікторович (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 3-й курс, група КС-41)
  3. Косьяненко Євгенія Володимирівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», група МІ-51)
  4. Крашевська Тетяна Олександрівна (Факультет біомедичних технологій», спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», група МБВ-51)
  5. Курасова Ганна Олександрівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань», група ТП-42)
  6. Лич Анна Віталіївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 4-й курс, група ФН-31)
  7. Маринець Вікторія Сергіївна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», група ПЗ-42)
  8. Михайловський Олексій Вікторович (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Електронна побутова апаратура»)
  9. Самар Олеся Миколаївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», група СР-21)
  10. Хникіна Катерина Миколаївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій», 4-й курс, група МО-32)

 

Стипендію мера Миколаєва «За успіхи в навчанні та творчі здібності» отримали студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини:

      студентка 4-го курсу спеціальності «Переклад англійської мови» Івашкіна Ганна;

      студентка 4-го курсу спеціальності «Банківська справа» Тимофєєва Юлія;

      студента 3-го курсу спеціальності «Організація комп'ютерно-системних мереж» Волкова Олександра;

      студент 3-го курсу спеціальності «Правознавство» Пеньковський Євген.


 

2006

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2006-2007 н.р.:

  1. Афанасьєв Дмитро Олександрович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс, група ПЗ-53)
  2. Бялонович Сергій Володимирович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 2-й курс, група ПЛ-51)
  3. Видиборець Юлія Вікторівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 2-й курс, група СР-51)
  4. Довгопола Інна Іванівна (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг”, 2-й курс, група КМ-51)
  5. Медвідь Катерина Анатоліївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», 5-й курс, група БС-21)
  6. Назаров Дмитро Євгенович (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», 4-й курс, група МБВ-31).
  7. Петров Василь Васильович (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 3-й курс, група КС-41)
  8. Смолкін Ігор Натанович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 3-й курс, група ПЗ-41)
  9. Тимошенко Анна Сергіївна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 3-й курс, група ТХ-42)
  10. Янішевська Людмила Анатоліївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Журналістика»», 4-й курс) 

 


 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2005-2006 н.р.:

  1. Братчик Юлія Анатоліївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація»)
  2. Глубокова Анна Петрівна (Факультет комп’ютерних технологій”, спеціальність «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг», група КМ-31)
  3. Долгий Станіслав Аркадійович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство»)
  4. Коломієць Алла Василівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», група МБВ-41)
  5. Люта Ольга Леонідівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», група МІ-41)
  6. Могиль Руслан Анатолійович (Автомеханічне відділення, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство»)
  7. Нестеренко Світлана Сергіївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит», група ОА-21)
  8. Самар Юлія Вікторівна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», група ТХ-32)
  9. Терещенко Юлія Григорівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», група ПР-42)
  10. Тихомирова Галина Олександрівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», група ПЛ-31)

 


 

Студент 3-го курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Коваль Артем отримав стипендію мера Миколаєва «За успіхи в навчанні та творчі здібності».

Щомісячна стипендія голови Київської обласної державної адміністрації призначена наступним студентам Університету «Україна» в числі кращих студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Київської області:

Гриньова Олександра Миколаївна - студентка Броварської філії;

Драпалюк Наталія Сергіївна - студентка Васильківської філії;

Ляхар Ірина Дмитрівна - студентка Білоцерківського інституту економіки та управління;

Пономаренко Євген Олександрович - студент Васильківської філії;

Прядко Оксана Миколаївна - студентка Броварської філії;

Чорна Юлія Сергіївна - студентка Білоцерківського інституту економіки та управління.

 

2005

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2004-2005 н.р.:

  1. Александрова (Руденко) Любов Андріївна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа»)
  2. Ампілогов Віктор Вікторович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», група ПЗ-32)
  3. Войцехович Діана Валеріївна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс, група ПЗ-32)
  4. Гейко (Корнієнко) Юлія Валеріївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 2-й курс, група СР-32)
  5. Другакова Тетяна Олександрівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Мікробіологія та вірусологія», 2-й курс, група МБВ-31)
  6. Пірієнко Костянтин Володимирович (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 2-й курс, група ТХ-32)
  7. Соловей Катерина Василівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Українська мова та література»)
  8. Соловйова Олеся Олександрівна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг», група КМ-31)
  9. Чернюк Тетяна Іванівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія»)
  10. Шипорко Віолетта Миколаївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»)

 

 


 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2005-2006 н.р.:

  1. Ананіч Валерія Дмитрівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 4-й курс, група ФР-21)
  2. Базна Олександр Петрович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність “Програмне забезпечення автоматизованих систем», 2-й курс, група ПА-41)
  3. Бойченко Валентин Валентинович (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Електронна побутова апаратура», 2-й курс, група ЕА-41)
  4. Вдовенко Сергій Володимирович (Автомеханічне відділення, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство», 3-й курс, група АГ-33)
  5. Денисенко Яна Олександрівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 2-й курс, група ФН-41)
  6. Зайдліч Вікторія Петрівна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», група ЕК-21)
  7. Іщенко Руслан Вікторович (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій», 3-й курс, група МО-32)
  8. Кардаш Наталія Миколаївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність», 4-й курс, група ДІ-21)
  9. Маринець Вікторія Сергіївна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс, група ПЗ-42)
  10. Хмельницька Юлія Миколаївна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 2-й курс, група СР-41)

 

 


 2004

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2004-2005 н.р.:

  1. Базяк Олена Володимирівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин», спеціальність «Правознавство»)
  2. Бондаренко Ірина Олександрівна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг», 2-й курс, група КМ-31)
  3. Брацюнь Сергій Олександрович (Факультет правознавства та міжнародних відносин», спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  4. Зайцев Ігор Олексійович (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Електронна побутова апаратура», 2-й курс, група ЕА-31)
  5. Злобіна Катерина Сергіївна (Факультет біомедичних технологій, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», 3-й курс, ЕК-21)
  6. Литвиненко Антон Володимирович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі»)
  7. Макаренко Дмитро Іванович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація»)
  8. Рожко Наталія Вікторівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 3-й курс, група ФН-21)
  9. Рудь Світлана Василівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність», 3-й курс)
  10. Русецька Ірина Олександрівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент організацій», 3-й курс, група МО-21)

 


 


 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2003-2004 н.р.:

  1. Беспянська Марина Янівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа»)
  2. Вознюк Юлія Олександрівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит»)
  3. Геньбач Віталій Миколайович (Факультет правознавства та міжнародних відносин», спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  4. Грищенко Петро Анатолійович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство»)
  5. Єрошенко Людмила Анатоліївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування»)
  6. Жарінова Крістіна Володимирівна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Дизайн»)
  7. Кравченко Олексій Петрович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія»)
  8. Лавриненко Денис Гійович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота»)
  9. Маленко Олександра Валеріївна (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг»)
  10. Федірко Сергій Миколайович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг», група КМ-21)

 

 


 

 

 

2003

 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2003-2004 н.р.:

  1. Галяміна Єва Володимирівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство»)
  2. Дембіцький Сергій Сергійович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 4-й курс)
  3. Журавель Тетяна Олексіївна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 3-й курс)
  4. Кабанчук Андрій Іванович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 4-й курc)
  5. Каневська Лілія Валентинівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Міжнародна інформація», 2-й курс)
  6. Пазич Артем Іванович (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі», 2-й курс, група КС-22)
  7. Пузіков Дмитро Олегович (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 5-й курс)
  8. Руденя Ігор Сергійович (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Фінанси», 3-й курс, група ФН-11)
  9. Чуждан Вікторія Василівна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Дизайн»)
  10. Ярмоленко Володимир Володимирович (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», 3-й курс)

 

 

 


 

 

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами ІІ семестру 2002-2003 н.р.:

  1. Болгаріна Тетяна Володимирівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 2-й курс)
  2. Букатова Діана Миколаївна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 1-й курс)
  3. Гаврилов Тарас Миколайович (Факультет комп’ютерних технологій, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі», 1-й курс, група КС-22)
  4. Глоба Іванна Олександрівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  5. Гусєва Віта Віталіївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Переклад», 1-й курс, група ПР-22)
  6. Кіпчинська (Архіпська) Яна Анатоліївна (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 4-й курс, ТХ-01)
  7. Олійник Інна Василівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота»)
  8. Тертиця Ірина Олександрівна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 3-й курс)
  9. Чинка Олена Петрівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування»)
  10. Шевченко Дарія Вікторівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Фізична реабілітація», 2-й курс, група ФР-11)

 

 

 

 

 


 

 

2002

 

 

 

Стипендіати Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за результатами І семестру 2002-2003 н.р.:

  1. Данько Анна Анатоліївна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Видавнича справа та редагування», 2-й курс, група ВС-12)
  2. Івченко Роман Вікторович (Факультет інженерних технологій, спеціальність «Технологія харчування», 3-й курс)
  3. Копач Людмила Михайлівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Соціальна робота», 4-й курс)
  4. Кудрявцев Олександр Владиславович (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  5. Курбатова Альона Олександрівна (Факультет соціальних технологій, спеціальність «Психологія», 3-й курс)
  6. Оліщук Ольга Юріївна (Факультет правознавства та міжнародних відносин, спеціальність «Правознавство», 2-й курс)
  7. Переводчик Андрій Сергійович (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі», 2-й курс)
  8. Полева Юлія Володимирівна (Факультет філології та масових комунікацій, спеціальність «Українська мова та література», 2-й курс, група УМ-11)
  9. Поліщук Людмила Миколаївна (Факультет комп'ютерних технологій, спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі», 3-й курс)
  10. Скрипка Олена Олександрівна (Факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Банківська справа», 3-й курс)

 

 

 

 

 

 


КРАЩІ СТУДЕНТИ ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

 

 Білоцерківський інститут економіки та управління 

Вінницький соціально-економічний інститут

Горлівський регіональний інститут

Дніпропетровська філія

Житомирський економіко-гуманітарний інститут

Карпатський інститут підприємництва 

Кіровоградський інститут розвитку людини (2012 рік)  

Кіровоградський інститут розвитку людини (станом на листопад 2015 року)

Кращі студенти спеціальності "Видавнича справа та редагування"

Кращі студенти спеціальності "Фінанси і кредит"

Кращі студенти напряму підготовки "Здоров’я людини"

Кращі студенти спеціальності "Правознавство"

Луцький інститут розвитку людини

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій 

Новокаховський гуманітарний інститут

Рівненський інститут

Хмельницький інститут соціальних технологій