2017 рік

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Васильчишина Анна Валентинівна

01.05.1998

Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

провідний фахівець

Бойко Григорій Іванович

01.05.1953

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

швейцар

Севрюков Георгій Іванович

01.05.1946

Новокаховський гуманітарний інститут

директор

Ковтун Олена Пилипівна

02.05.1966

Відділ централізованої бухгалтерії

провідний бухгалтер

Брельгін Петро Петрович

02.05.1976

Центр інформаційно-технічного забезпечення

відеоінженер

Монастирьов Микола Костянтинович

02.05.1960

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

директор

Лукашенко Тетяна Федорівна

05.05.1975

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

доцент

Чижик Віктор Васильович

06.05.1968

Луцький інститут розвитку людини

директор

Овдієнко Юрій Васильович

07.05.1957

Служба головного енергетика

енергетик

Кучерявий Іван Тихонович

07.05.1940

Керівництво Університету

перший проректор

Майданюк Іван Вікторович

08.05.1984

Кафедра комп’ютерної інженерії

доцент

Махінова Вікторія Володимирівна

09.05.1962

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Зименко Аліна Олегівна

09.05.1991

Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

головний фахівець

Масловський Микола Мусійович

11.05.1942

Служба головного енергетика

електромонтер з обслуговування електроустаткування

Пікож Василь Васильович

11.05.1962

Департамент господарської роботи

інженер з охорони праці

Мележик Ольга Вікторівна

11.05.1980

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Тропіна Аліна Олексіївна

12.05.1970

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Любенко Валерій Олексійович

13.05.1957

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

доцент

Соболевська Ольга Олегівна

14.05.1983

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

головний бухгалтер

Проценко Валентина Миколаївна

14.05.1966

Кафедра менеджменту туризму

доцент

Гошовська Валентина Василівна

15.05.1972

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Меднікова Анастасія Юріївна

15.05.1991

Коледж 'Освіта'

викладач

Зелена Любов Борисівна

16.05.1974

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

старший викладач

Шамич Олександр Миколайович

17.05.1968

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

доцент

Гирич Яна Сергіївна

18.05.1997

Відділ організації навчального процесу

провідний фахівець

Марченко Микола Григорович

18.05.1960

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Нигода Людмила Григорівна

19.05.1979

Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

начальник вiддiлу

Шинкоренко Дар'я Олександрівна

20.05.1997

Інститут філології та масових комунікацій

провідний фахівець

Сердюк Людмила Захарівна

20.05.1970

Кафедра психології

завідувач кафедри

Михайленко Лідія Миколаївна

21.05.1958

Науково-навчальна лабораторія комп’ютерних систем

завідувач лабораторії

Завадинська Олена Юріївна

21.05.1961

Кафедра технології харчування

доцент

Горбачова Юлія Павлівна

22.05.1985

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Бажан Валентина Яківна

22.05.1945

Редакційний відділ

менеджер по роботі з авторами

Алєксєєва Людмила Владиславівна

22.05.1982

Кафедра психології

асистент

Забута Нані Вікторівна

23.05.1971

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Проценко Анастасія Володимирівна

23.05.1988

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Гончар Інна Іванівна

23.05.1980

Науково-дослідна кафедра

асистент

Іванова Ірина Борисівна

23.05.1960

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

завідувач кафедри

Колядич Оксана Іванівна

23.05.1977

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

старший викладач

Коростишовець Олена Миколаївна

24.05.1983

Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

завідувач

Давиденко Ганна Віталіївна

24.05.1983

Вінницький соціально-економічний інститут

директор

Беспалова Олена Ярославівна

25.05.1969

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Колесникова Ніна Петрівна

26.05.1961

Бібліотека

директор

Пупишева Валентина Яківна

27.05.1956

Центральноукраїнський юридичний коледж

директор

Чопей Вікторія Степанівна

27.05.1983

Карпатський інститут підприємництва

директор

Сагайдак Олександр Володимирович

28.05.1982

Друкарський відділ

завідуючий виробництвом

Левченко Михайло Сергійович

29.05.1995

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Тимошенко Інесса Станіславівна

30.05.1967

Васильківський коледж

директор

Марценюк Ольга Петрівна

30.05.1981

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

провідний науковий співробітник

Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

31.05.1965

Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

дизайнер

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Поєдинок Наталія Леонідівна

01.04.1956

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Коваленко Ольга Василівна

01.04.1973

Кафедра маркетингу

професор

Захарченко Андрій Володимирович

01.04.1971

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Булах Тетяна Миколаївна

03.04.1979

Кафедра маркетингу

доцент

Данкевич Людмила Анатоліївна

04.04.1980

Кафедра технології харчування

доцент

Ілюк Наталя Анатоліївна

05.04.1980

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Буркова Людмила Василівна

06.04.1959

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

професор

Малхазов Олександр Ромуальдович

06.04.1948

Кафедра психології

професор

Задніпряний Андрій Володимирович

07.04.1993

Центр інклюзивних технологій навчання

фахівець

Глінка Валерій Володимирович

08.04.1996

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

лаборант

Люшневська Тетяна Георгіївна

08.04.1950

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Купрєєва Ольга Іллівна

08.04.1969

Кафедра психології

доцент

Сущенко Алла Михайлівна

08.04.1988

Музей

директор

Зеленський Кирило Харитонович

10.04.1942

Кафедра комп'ютерних наук

завiдувач кафедри

Зуєва Ольга Анатоліївна

11.04.1986

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

науковий співробітник

Сухачова Ольга Олександрівна

11.04.1984

Кіровоградський інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Горюк Павло Дмитрович

11.04.1960

Сторожинецький коледж

директор

Чередніченко Ганна Іванівна

12.04.1963

Кафедра інформаційних технологій та програмування

провідний фахівець

Ретамосо Рохас Ерменехільдо Максимо

13.04.1962

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

асистент

Шаповал Володимир Володимирович

16.04.1955

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

професор

Малиновська Ганна Миколаївна

17.04.1985

Коледж 'Освіта'

викладач

Баєва Валентина Іванівна

17.04.1965

Відділ кадрів

головний спецiалiст

Зикунов Олександр Петрович

17.04.1990

Кафедра дизайну

старший викладач

Петрученко Надія Михайлівна

17.04.1985

Кафедра психології

доцент

Гуляєв Андрій Володимирович

19.04.1971

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Фещенко Тетяна Павлівна

20.04.1987

Відділ організації навчального процесу

адміністратор ЄДЕБО

Курашова Лариса Анатоліївна

20.04.1953

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

завідувач лабораторії

Анісімова Анна Олександрівна

20.04.1987

Кафедра психології

доцент

Храновська Наталя Миколаївна

21.04.1972

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

старший науковий співробітник

Литовченко Олена Віталіївна

22.04.1974

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Цикун Вікторія Миколаївна

23.04.1995

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Безносюк Олена Іванівна

23.04.1965

Кафедра менеджменту туризму

старший викладач

Пашкевич Людмила Петрівна

24.04.1987

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

асистент

Іванова Катерина Іванівна

24.04.1991

Інститут економіки та менеджменту

заступник директора

Бебик Валерій Михайлович

24.04.1959

Науково-дослідна кафедра

завідувач

Гаврилюк Наталія Василівна

24.04.1952

Центр художньої творчості

директор

Щербина Олександр Андрійович

25.04.1954

Центр технічного забезпечення навчального процесу

провідний інженер

Бокова Світлана Леонідівна

26.04.1974

Кафедра технології харчування

доцент

Поліщук Віктор Семенович

27.04.1947

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

Поліщук Олександр Володимирович

27.04.1980

Друкарський відділ

оператор копіювальних та розмножувальних машин

Бібер Світлана Гаврилівна

28.04.1958

Кафедра дизайну

старший викладач

Ткаченко Наталія Олексіївна

28.04.1980

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Захарчук Олександр Васильович

29.04.1963

Кафедра фінансів та банківської справи

професор

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Мирвода Світлана Іванівна

29.02.1960

Кафедра менеджменту

доцент

Дредітов Анатолій Юхимович

01.03.1942

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

завідувач господарством

Дроботенко Валентина Юріївна

03.03.1973

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Неділько Тетяна Петрівна

04.03.1979

Інститут філології та масових комунікацій

заступник директора

Дадерко Леонід Федорович

04.03.1949

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Сіренко Владислав Володимирович

05.03.1997

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Григоренко Наталія Валеріївна

06.03.1973

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Гончарук Віктор Леонідович

06.03.1959

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Катинська Марина Георгіївна

07.03.1981

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

старший викладач

Ткаченко Оксана Олексіївна

07.03.1985

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Колумбет Олена Петрівна

07.03.1972

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

професор

Ускова Наталія Миколаївна

08.03.1949

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

доцент

Нікітенко Алла Олександрівна

08.03.1981

Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

провідний бухгалтер

Нагорнюк Інна Валентинівна

09.03.1983

Друкарський відділ

брошурувальник

Ратушенко Антоніна Тарасівна

09.03.1956

Кафедра технології харчування

доцент

Кудрейко Олександр Миколайович

10.03.1964

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

доцент

Гаврилов Тарас Миколайович

10.03.1985

Кафедра комп’ютерної інженерії

асистент

Лупашко Катерина Сергіївна

10.03.1991

Відділ обліку та розрахунків зі студентами

бухгалтер 1 категорiї

Кучеренко Наталія Миколаївна

12.03.1961

Кафедра дизайну

провідний фахівець

Коштура Анжела Валеріївна

12.03.1968

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

головний лікар

Макарчук Маріанна Петрівна

12.03.1974

Відділ впровадження наукових досліджень та комерціалізації діяльності

начальник вiддiлу

Цопа Віталій Андрійович

13.03.1961

Кафедра менеджменту

професор

Коваленченко Володимир Федорович

13.03.1953

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

доцент

Кіслов Денис Васильович

14.03.1983

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Зикова Ольга Ігорівна

18.03.1990

Кафедра менеджменту

асистент

Самарай Валерій Петрович

18.03.1965

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Володько Людмила Олександрівна

18.03.1963

Коледж 'Освіта'

заступник директора з виховної роботи

Могилівська Тамара Олександрівна

18.03.1968

Бібліотека

головний фахівець

Кучинська Тетяна Олександрівна

18.03.1989

Інститут економіки та менеджменту

провідний фахівець

Лопоносова Наталія Петрівна

19.03.1976

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

провідний бухгалтер

Мацегоріна Наталя Вікторівна

20.03.1981

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

реабілітолог

Андрейчук Леся Йосипівна

20.03.1959

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Дарвіш Абдулвахаб Фахім

21.03.1958

Управління міжнародної діяльності

головний фахівець

Нестеренко Світлана Сергіївна

21.03.1985

Інститут економіки та менеджменту

директор

Мірошниченко Ольга Іванівна

23.03.1953

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

асистент

Колійчук Людмила Олександрівна

23.03.1984

Бібліотека

провідний бібліотекар

Охріменко Ольга Всеволодівна

23.03.1967

Кафедра комп’ютерних наук

старший викладач

Батрак Григорій Іванович

24.03.1946

Науково-навчальна лабораторія електротехніки та електроніки

завідувач лабораторії

Скрицький Петро Казимірович

25.03.1954

Служба президента

радник з питань безпеки

Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

25.03.1947

Кафедра менеджменту

професор

Белозьорова Діна Іванівна

25.03.1948

Коледж 'Освіта'

завідувач заочним відділенням

Зеленько Тетяна Анатоліївна

26.03.1966

Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

заступник директора департаменту – начальник відділу

Бобруйко Віталій Олексійович

27.03.1997

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Малая Анна Олександрівна

28.03.1994

Інститут права та суспільних відносин

фахівець

Сидоренко Віталій Анатолійович

28.03.1993

Відділ організації виховної роботи

начальник вiддiлу

Павленко Володимир Іванович

28.03.1957

Інститут комп’ютерних технологій

директор інституту

Дячинська Мирослава Владиславівна

30.03.1972

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Приймаченко Лариса Вікторівна

30.03.1969

Відділ організаційної роботи та контролю

провідний фахівець

Зубко Роман Анатолійович

31.03.1979

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Петренко Тетяна Володимирівна

01.02.1977

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Бруль Костянтин Едуардович

01.02.1963

Центр інклюзивних технологій навчання

головний фахівець

Рубанік Наталя Григорівна

01.02.1964

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

начальник вiддiлу

Гопкало Володимир Лаврентійович

02.02.1954

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Кириленко Вадим Валентинович

04.02.1986

Департамент господарської роботи

директор

Ярошовець Тетяна Іванівна

05.02.1974

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

завiдувач кафедри

Аніщенко Наталія Вікторівна

10.02.1957

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Бондар-Левченко Катерина Володимирівна

10.02.1979

Кафедра комп'ютерних наук

асистент

Сандовенко Ірина Василівна

12.02.1974

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Ворона Вікторія Віталіївна

14.02.1993

Відділ організації наукової діяльності

провідний фахівець

Чебанова Світлана Миколаївна

14.02.1977

Горлівський регіональний інститут

головний бухгалтер

Перковська Ірина Давидівна

14.02.1935

Кафедра іноземної філології та перекладу

професор

Гук Леонід Йосипович

14.02.1959

Кафедра дизайну

доцент

Галактіонова Ірина Володимирівна

14.02.1976

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

доцент

Хорунженко Галина Володимирівна

14.02.1984

Кафедра психології

старший викладач

Недашківський Сергій Миколайович

16.02.1982

Центр інформаційно-технічного забезпечення

завідувач

Сухоцький Анатолій Потапович

17.02.1946

Кафедра дизайну

старший викладач

Візерський Володимир Леонідович

17.02.1933

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

слюсар

Концева Валентина Володимирівна

18.02.1960

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Мельник Роман Володимирович

21.02.1986

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Тугай Тетяна Іванівна

21.02.1954

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

професор

Галісеєв Геннадій Володимирович

22.02.1946

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

Музиченко Олександр Маркович

22.02.1948

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

головний конструктор

Булкат Марина Сергіївна

23.02.1987

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Фурман Світлана Станіславівна

23.02.1960

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

старший викладач

Ляшенко Ірина Юріївна

23.02.1968

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Олефір Віктор Іванович

24.02.1958

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

завiдувач кафедри

Терещенко Андрій Леонідович

24.02.1968

Інститут права та суспільних відносин

директор інституту

Терещенко Олена Валеріївна

25.02.1994

Інститут права та суспільних відносин

провідний фахівець

Рокотчук Юрій Васильович

25.02.1989

Відділ фінансово-економічної роботи

головний економіст

Габ Ангеліна Іванівна

25.02.1970

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

доцент

Ізварін Ігор Вікторович

26.02.1963

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Дехтярук Микола Трохимович

27.02.1951

Кафедра інформаційних технологій та програмування

професор

Шугаєва Ірина Михайлівна

28.02.1953

Кафедра дизайну

асистент

Богданова Любов Петрівна

28.02.1952

Купянський ЛЦДН

завідувач

Шичкін Валентин Петрович

28.02.1956

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

директор

Лебеденко Вадим Іванович

28.02.1956

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Кнодель Людмила Володимирівна

28.02.1949

Кафедра іноземної філології та перекладу

професор

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Годун Валентина Панасівна

01.01.1963

Рівненський інститут

головний бухгалтер

Монтрін Ірина Ігорівна

01.01.1987

Кафедра маркетингу

завiдувач кафедри

Сурова Олена Вікторівна

01.01.1917

Купянський ЛЦДН

фахівець

Музика Володимир Павлович

01.01.1955

Дубенський коледж

директор

Чиханцова Олена Анатоліївна

01.01.1983

Кафедра психології

доцент

Бондаренко Володимир Михайлович

01.01.1936

Кафедра комп’ютерної інженерії

професор

Мовчан Валентина Олексіївна

01.01.1955

Факультет біомедичних технологій

декан

Пасічняк Руслана Федорівна

01.01.1974

Кафедра психології

доцент

Старєва Анна Михайлівна

02.01.1961

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

директор

Ізуїта Петро Олександрович

02.01.1971

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Позднякова Світлана Володимирівна

02.01.1967

Дубенська філія

головний бухгалтер

Войнаровський Володимир Романович

02.01.1949

Центр інклюзивних технологій навчання

заступник начальника центру

Осипенко Анастасія Олександрівна

03.01.1994

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

асистент

Денисенко Володимир Анатолійович

03.01.1975

Кафедра журналістики

доцент

Шевякова Наталія Леонідівна

04.01.1968

Придніпровський гуманітарно-економічний коледж

директор

Безуглова Тетяна Геннадіївна

04.01.1981

Відділ організації навчального процесу

головний фахівець з педагогічного навантаження

Берещук Олена Миколаївна

04.01.1973

Кафедра психології

доцент

Одрібець Наталія Василівна

04.01.1976

Кафедра комп’ютерних наук

доцент

Ліпський Петро Юзефович

05.01.1955

Департамент науково-дослідної роботи

проректор з наукової роботи

Потьомкіна Світлана Григорівна

05.01.1962

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Шпильовий Юрій Вікторович

06.01.1976

Коледж «Освіта»

викладач вищої категорії

Панасюк Наталія Володимирівна

06.01.1955

Бібліотека

заступник директора

Сільвестров Антон Миколайович

06.01.1942

Кафедра комп’ютерних наук

професор

Оліферчук Оксана Григорівна

07.01.1972

Кафедра технології харчування

асистент

Луценко Лідія Іванівна

07.01.1956

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Куліш Ганна Петрівна

08.01.1966

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Бурко Олександра Андріївна

09.01.1994

Інститут соціальних технологій

заступник директора

Хенова Наталія Сергіївна

10.01.1987

Відділ організації наукової діяльності

начальник вiддiлу

Дабіжа Віра Василівна

10.01.1988

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Ладюк Ольга Дмитрівна

11.01.1976

Рівненський інститут

директор

Кіт Григорій Васильович

12.01.1961

Івано-Франківська філія

директор

Мороз Валентина Миколаївна

14.01.1947

Кафедра дизайну

доцент

Панасевич Софія Вікторівна

14.01.1991

Кафедра іноземної філології та перекладу

фахівець І категорії

Козак Петро Миколайович

15.01.1937

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Сніжко Наталія Анатоліївна

16.01.1969

Броварський коледж

директор

Ранчин Андрій Михайлович

16.01.1964

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

тренер-викладач

Савич Інна Олексіївна

16.01.1985

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

старший викладач

Джан Тетяна Віталіївна

17.01.1961

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Гриб Сергій Валерійович

19.01.1970

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

завідувач господарством

Косенко Валерій Анатолійович

19.01.1941

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

професор

Гайдаржи Володимир Іванович

20.01.1950

Кафедра комп’ютерних наук

доцент

Лавриненко Денис Гійович

20.01.1983

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Тимошенко Оксана Михайлівна

23.01.1963

Кафедра комп’ютерної інженерії

доцент

Федоренко Тетяна Вікторівна

24.01.1980

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Лавриненко Лариса Миколаївна

24.01.1968

Кафедра менеджменту

доцент

Боса Любов Григорівна

25.01.1960

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Березинець Володимир Васильович

25.01.1967

Хмельницький коледж

директор

Забара Станіслав Сергійович

25.01.1934

Кафедра інформаційних технологій та програмування

завiдувач кафедри

Капустинська Тетяна Львівна

28.01.1972

Відділ обліку та розрахунків зі студентами

начальник вiддiлу

Волинець Олександр Олександрович

29.01.1984

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

завiдувач кафедри

Жовніренко Мар’яна Павлівна

30.01.1987

Кафедра журналістики

асистент

Харченко Андрій Володимирович

30.01.1997

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Доценко Анатолій Іванович

30.01.1937

Кафедра менеджменту туризму

професор

Урбан Анатолій Адольфович

31.01.1937

Імідж-центр

редактор газети «Університет «Україна»

Болховітіна Людмила Володимирівна

31.01.1955

Кафедра комп’ютерної інженерії

провідний фахівець

 


2016 рік

 

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у грудні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Нечипорук Наталія Віталіївна

02.12.1986

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

старший викладач

Жовнір Микола Федорович

02.12.1948

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

професор

Юліна Антоніна Іллівна

03.12.1937

Кафедра технології харчування

доцент

Комар Геннадій Миколайович

07.12.1962

Відділ організації наукової діяльності

фахівець І категорії

Жила Олександр Іванович

08.12.1971

Служба головного енергетика

оператор котельні

Андрусенко Олена Володимирівна

08.12.1984

Інженерно-технологічний інститут

провідний фахівець

Клименко Віктор Васильович

09.12.1935

Кафедра психології

професор

Капосльоз Вікторія Олександрівна

10.12.1970

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Трофімова Оксана Петрівна

10.12.1972

Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

заступник начальника вiддiлу

Іванов Андрій Аркадійович

11.12.1983

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Карпачова Ольга Володимирівна

11.12.1989

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

помічник директора з організаційних питань

Петренко Максим Віталійович

11.12.1983

Кафедра комп'ютерних наук

старший викладач

Аніскова Надія Анатоліївна

11.12.1968

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

старший викладач

Гордієнко Алла Миколаївна

13.12.1970

Кафедра української мови, літератури та східних мов

асистент

Гусаренко Валентина Анатоліївна

13.12.1963

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Сірош Наталія Петрівна

13.12.1969

Центр інклюзивних технологій навчання

перекладач-дактилолог

Микитенко Валентина Михайлівна

15.12.1957

Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

лаборант

Чайковський Михайло Євгенович

15.12.1963

Хмельницький інститут соціальних технологій

ректор інституту

Максименко Сергій Дмитрович

15.12.1941

Кафедра психології

професор

Сєдих Олег Олександрович

16.12.1981

Друкарський відділ

оператор копіювальних та розмножувальних машин

Перхун Лариса Петрівна

17.12.1974

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Потребчук Марина Володимирівна

19.12.1987

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

старший викладач

Паладієва Наталія Олексіївна

19.12.1976

Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

начальник вiддiлу

Якимчук Микола Володимирович

19.12.1968

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Адамчук Наталія Василівна

20.12.1973

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Садоян Григорій Карамович

20.12.1959

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

тренер-викладач

Корзун Віталій Наумович

20.12.1937

Кафедра технології харчування

професор

Паримський Ігор Святославович

21.12.1953

Кафедра журналістики

професор

Гавриленко Анна Василівна

21.12.1991

Відділ організації навчального процесу

провідний фахівець

Танська Тетяна Михайлівна

26.12.1988

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Лелюх Андрій Миколайович

27.12.1979

Центр художньої творчості

керівник художній, режисер театру студії 'Данко'

Мякушко Надія Семенівна

27.12.1956

Полтавський інститут економіки і права

директор інституту

Іващук Тетяна Володимирівна

29.12.1963

Відділення центру професійного навчання робітників та підвищення кваліфікації

начальник відділення

Сольська Алла Анатоліївна

29.12.1961

Вінницький соціально-економічний інститут

головний бухгалтер

Дробязко Світлана Ігорівна

30.12.1975

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

професор

Муха Інна Олександрівна

31.12.1979

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Цукур Ольга Григорівна

31.12.1980

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у листопаді

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Степанова Олена Анатоліївна

04.11.1978

Кафедра журналістики

доцент

Рибальченко Ганна Вікторівна

04.11.1977

Кафедра дизайну

асистент

Горбаченко Людмила Петрівна

06.11.1984

Відділ централізованої бухгалтерії

начальник вiддiлу

Барна Наталія Віталіївна

06.11.1974

Інститут філології та масових комунікацій

директор інституту

Тугай Андрій Васильович

07.11.1982

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

старший викладач

Перелигін Юрій Георгійович

09.11.1937

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

асистент

Волошина Анжела Олександрівна

11.11.1968

Кафедра дизайну

фахівець

Захарченко Михайло Миколайович

11.11.1988

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Лисенко Валерій Миколайович

13.11.1950

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Новиков Дмитро Олексійович

14.11.1969

Кафедра фармації

завiдувач кафедри

Ружицький Андрій Валерійович

15.11.1987

Кафедра маркетингу

доцент

Довгань Наталія Олександрівна

15.11.1974

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Хлопяк Олена Костянтинівна

17.11.1949

Кафедра технології харчування

старший викладач

Тарасюк Галина Петрівна

17.11.1977

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

асистент

Грищенко Ельвіра Миколаївна

18.11.1960

Кафедра маркетингу

старший викладач

Горбаток Катерина Григорівна

18.11.1956

Департамент фінансово-економічної роботи

заступник головного бухгалтера

Ляхар Ірина Дмитрівна

19.11.1986

Білоцерківський інститут економіки та управління

головний бухгалтер

Ожема Інна Сергіївна

20.11.1984

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Качорівська Ірина Олександрівна

21.11.1984

Сектор підготовки документів до державної атестації та видачі дипломів

начальник сектору

Шилан Марина Миколаївна

21.11.1992

Центр інклюзивних технологій навчання

сестра медична

Дубас Ростислав Григорович

23.11.1969

Кафедра менеджменту

завідувач кафедри

Холодова Олеся Сергіївна

24.11.1973

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

асистент

Соколенко Аліна Ігорівна

25.11.1993

Відділ формування контингенту та довузівської підготовки

фахівець І категорії

Головченко Ніна Іванівна

25.11.1958

Імідж-центр

директор центру

Ганоцька Яна Олександрівна

28.11.1994

Відділ організації навчального процесу

провідний фахівець

Дударець Володимир Миколайович

28.11.1950

Кафедра дизайну

завiдувач кафедри

Потій Ванда Зіновіївна

29.11.1941

Кафедра фінансів та банківської справи

професор

Кучинська Надія Леонідівна

29.11.1981

Бібліотека

бібліограф

Донська Лілія Борисівна

29.11.1946

Навчально-методичний центр організації наскрізного навчання

начальник центру

Ковальчук Людмила Михайлівна

29.11.1973

Інститут комп’ютерних технологій

фахівець ІІ категорії

Павлов Володимир Анатолійович

29.11.1953

Кафедра комп'ютерних наук

доцент

Фаст Олексій Олександрович

29.11.1983

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

доцент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у жовтні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Чумак Анатолій Андрійович

02.10.1946

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Кущевська Ніна Федорівна

03.10.1947

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

завiдувач кафедри

Хавхун Галина Миколаївна

05.10.1955

Кафедра дизайну

доцент

Савич Віта Олексіївна

05.10.1983

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

доцент

Грицанчук Геворг Олександрович

06.10.1991

Відділ інформаційного забезпечення

начальник вiддiлу

Вольневич Олександр Іванович

06.10.1946

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

Душанін Ян Станіславович

08.10.1975

Кафедра комп'ютерних наук

доцент

Соседко Марина Миколаївна

10.10.1974

Відділ організації навчального процесу

начальник відділу

Фрицький Юрій Олегович

13.10.1957

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

завiдувач кафедри

Севрюков Денис Георгійович

15.10.1978

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

професор

Ломовський Анатолій Іванович

16.10.1944

Кафедра дизайну

професор

Ольштинська Ольга Анатоліївна

16.10.1990

Імідж-центр

адмiнiстратор

Гергель Тетяна Анатоліївна

16.10.1983

Відділ кадрів

начальник вiддiлу

Любенок Олена Борисівна

20.10.1981

Кафедра технології харчування

завідувач лабораторії

Патра Світлана Миколаївна

24.10.1981

Імідж-центр

журналіст

Веденєєва Ольга Анатоліївна

25.10.1973

Управління навчально-виховної роботи

начальник управління

Нікуліна Ганна Федорівна

26.10.1951

Науково-дослідна частина

начальник частини

Іваннікова Ганна Василівна

28.10.1981

Кафедра психології

старший викладач

Величко Марія Петрівна

29.10.1984

Кафедра української мови, літератури та східних мов

доцент

Питлюк-Смеречинська Олександра Дмитрівна

31.10.1976

Кафедра психології

доцент

Лис Наталія Михайлівна

31.10.1952

Кафедра дизайну

доцент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у вересні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Курбатова Ірина Костянтинівна

04.09.1954

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

адмiнiстратор

Челноков Максим Володимирович

05.09.1988

Управління міжнародної діяльності

начальник управління

Недашківський Богдан Миколайович

06.09.1980

Центр інформаційно-технічного забезпечення

інженер-програміст

Петроченко Світлана Володимирівна

09.09.1965

Департамент організаційної та кадрової роботи

заступник керівника департаменту по роботі з територіально відокремленими структурними підрозділами

Сопронюк Євгенія Петрівна

10.09.1992

Луцький коледж

директор

Іщенко Лілія Миколаївна

13.09.1973

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

головний бухгалтер

Дубас Алла Олександрівна

13.09.1979

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Малишев Віктор Володимирович

13.09.1960

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

завiдувач кафедри

Пришедько Олександр Сергійович

13.09.1977

Департамент фінансово-економічної роботи

головний бухгалтер

Швиденюк Наталія Володимирівна

15.09.1976

Хмельницький інститут соціальних технологій

головний бухгалтер

Безуглова Людмила Василівна

16.09.1948

Інженерно-технологічний інститут

помічник директора

Калакура Марія Михайлівна

17.09.1941

Кафедра технології харчування

завiдувач кафедри

Адирхаєв Сослан Георгійович

17.09.1959

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

завiдувач кафедри

Тимошенко Анатолій Григорович

19.09.1939

Кафедра комп’ютерної інженерії

професор

Романенко Тетяна Василівна

21.09.1985

Кафедра менеджменту туризму

доцент

Сердюк Василь Павлович

22.09.1953

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Орінчай Калина Степанівна

23.09.1953

Карпатський інститут підприємництва

головний бухгалтер

Марциновська Злота Володимирівна

24.09.1966

Відділ формування контингенту та довузівської підготовки

головний фахівець

Орловська Ірина Григорівна

27.09.1990

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Базиленко Анастасія Костянтинівна

27.09.1987

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Сверид Ольга Миколаївна

29.09.1979

Тернопільський коледж

головний бухгалтер

Бовсуновська Катерина Сергіївна

29.09.1978

Кафедра комп'ютерних наук

старший викладач

Адирхаєва Людмила Вікторівна

29.09.1955

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

доцент

Скрипник Вікторія Олегівна

30.09.1995

Відділ обліку та розрахунків зі студентами

бухгалтер 1 категорiї

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у серпні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Щавлінська Світлана Василівна

01.08.1972

Коледж «Освіта»

викладач вищої категорії

Кущенко Юрій Миколайович

02.08.1950

Кафедра дизайну

доцент

Перелигін Микола Миколайович

02.08.1979

Житомирський економіко-гуманітарний інститут

директор

Сердюк Євгеній Васильович

02.08.1983

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

доцент

Смолянова Світлана Іванівна

03.08.1948

Коледж «Освіта»

директор

Кучмєєв Олександр Олександрович

03.08.1977

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Мудренко Тетяна Олегівна

05.08.1996

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Коляда Оксана Петрівна

05.08.1967

Департамент стратегії розвитку університету

директор

Юхименко Петро Іванович

05.08.1952

Білоцерківський інститут економіки та управління

ректор інституту

Литовченко Владлена Володимирівна

07.08.1970

Кафедра менеджменту туризму

доцент

Кутліна Ірина Юріївна

07.08.1953

Кафедра маркетингу

завiдувач кафедри

Шаравара Роман Іванович

09.08.1978

Полтавський коледж

директор

Майборода Олена Вікторівна

10.08.1959

Навчально-науковий інститут відкритої освіти

директор інституту

Довбіус Інна Олександрівна

11.08.1970

Управління навчально-виховної роботи

заступник начальника управління з навчально-методичної роботи

Вдовиченко Раїса Петрівна

12.08.1954

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

директор

Рудюк Людмила Василівна

12.08.1967

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Нетесаний Юрій Вікторович

13.08.1983

Кафедра технології харчування

доцент

Федорченко Ірина Миколаївна

14.08.1981

Кафедра психології

доцент

Смірнова Олена Вікторівна

14.08.1978

Навчально-науковий інститут відкритої освіти

заступник директора

Євтушенко Владислава Володимирівна

15.08.1995

Відділ організації наукової діяльності

фахівець І категорії

Ковальчук Наталія Сергіївна

15.08.1981

Інститут економіки та менеджменту

провідний фахівець

Сухорукова Неля Степанівна

17.08.1970

Тернопільський коледж

директор

Науменко Володимир Васильович

17.08.1952

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

токар

Мельничук Юрій Леонідович

18.08.1964

Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді

керівник

Герасименко Олександр Петрович

18.08.1948

Кафедра інформаційних технологій та програмування

асистент

Ліпська Ірина Михайлівна

18.08.1959

Інститут комп’ютерних технологій

заступник директора

Столбова Марія Анатоліївна

19.08.1981

Кафедра маркетингу

асистент

Коваль Олена Яківна

19.08.1966

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

реабілітолог

Хачко Надія Петрівна

20.08.1968

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Бабинін Дмитро Олександрович

20.08.1973

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

лікар

Смірнова Валерія Володимирівна

22.08.1974

Дніпропетровська філія

головний бухгалтер

Журавльова Валентина Миколаївна

22.08.1969

Департамент фінансово-економічної роботи

фінансовий директор

Шаповалова Яна Юріївна

23.08.1976

Центр інклюзивних технологій навчання

начальник центру

Голубченко Ірина Олександрівна

25.08.1987

Інститут філології та масових комунікацій

провідний фахівець

Коротєєва Антоніна Вікторівна

29.08.1958

Керівництво університету

проректор з навчально-виховної роботи

Гаєр Сергій Павлович

30.08.1976

Інженерно-технологічний інститут

директор автошколи

Карпенко Ігор Віталійович

30.08.1962

Редакційний відділ

кур'єр

Зименко Світлана Василівна

30.08.1971

Відділ організаційної роботи та контролю

начальник вiддiлу

Качура Костянтин Миколайович

01.09.1966

Придніпровський гуманітарно-економічний коледж

директор

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у липні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Чередник Володимир Миколайович

01.07.1984

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Афанасьєв Борис Анатолійович

01.07.1932

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Насонова Наталія Станіславівна

03.07.1964

Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

начальник вiддiлу

Курбатова Альона Олександрівна

03.07.1978

Кафедра психології

старший викладач

Рижук Олександр Миколайович

05.07.1981

Науково-дослідна частина

заступник начальника частини з підготовки фахівців вищої кваліфікації (аспірантура)

Махінов Віктор Миколайович

06.07.1958

Кафедра іноземної філології та перекладу

завiдувач кафедри

Каленюк Надія Володимирівна

07.07.1955

Житомирський економіко-гуманітарний інститут

головний бухгалтер

Бугун Любов Михайлівна

08.07.1960

Медичний пункт

фахівець ІІ категорії

Кочура Наталія Миколаївна

10.07.1974

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

доцент

Кулагін Олег Анатолійович

11.07.1960

Запорізький коледж

директор

Руденко Валерій Володимирович

11.07.1954

Кафедра комп’ютерної інженерії

доцент

Дубовський Олександр Степанович

12.07.1968

Видавничо-друкарський комплекс Університету «Україна»

директор

Коваленко Віктор Володимирович

13.07.1984

Кафедра комп’ютерної інженерії

старший викладач

Білоцький Віталій Леонідович

13.07.1989

Гараж

механік гаража

Коломієць Олена Вікторівна

13.07.1967

Кафедра української мови, літератури та східних мов

завiдувач кафедри

Бадрак Богдана Миколаївна

14.07.1975

Кафедра журналістики

доцент

Бойко Надія Сергіївна

16.07.1953

Служба президента

помічник президента

Піляшенко-Новохатний Андрій Ігорович

16.07.1954

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

професор

Бадзим Олександр Сергійович

18.07.1948

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Кириленко Валентина Граціянівна

18.07.1963

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Житинчук Ніна Василівна

19.07.1977

Відділ адаптації

практичний психолог

Смєхова Світлана Борисівна

19.07.1971

Центр інклюзивних технологій навчання

перекладач-дактилолог

Бобренко Ростислав Всеволодович

21.07.1975

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Дика Вікторія Андріївна

21.07.1974

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Катрич Таїсія Миколаївна

22.07.1962

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Лебедєва-Гулєй Олена Зіновіївна

23.07.1982

Кафедра журналістики

доцент

Романенко Валерій Миколайович

24.07.1963

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

зварювальник

Волинець Ірина Миколаївна

25.07.1972

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

доцент

Роздобудько Валерій Васильович

25.07.1979

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Агажанова Тетяна Юліївна

25.07.1986

Кафедра побутової електронної апаратури

асистент

Бондаренко Ольга Леонідівна

26.07.1968

Коледж 'Освіта'

завідувач денним відділенням

Пішенін Ігор Костянитнович

27.07.1978

Кафедра менеджменту

доцент

Семенов Артем Михайлович

28.07.1991

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

асистент

Цейслер Юлія Вадимівна

28.07.1982

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Коновал Олександр Іванович

30.07.1951

Служба головного енергетика

головний енергетик-начальник служби

Сергійчук Наталія Миколаївна

31.07.1972

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

старший викладач

Танська Людмила Вацлавівна

01.08.1977

Кафедра менеджменту туризму

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у червні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Стафійчук Тетяна Сергіївна

01.06.1988

Відділ кадрів

провідний фахівець

Погрібна Лариса Станіславівна

02.06.1975

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Таланчук Ірина Володимирівна

05.06.1972

Служба президента

начальник служби

Чуніхіна Тетяна Сергіївна

06.06.1976

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Карпенко Ольга Андріївна

07.06.1954

Кафедра менеджменту

доцент

Мединська-Мищишин Люся Орестівна

08.06.1981

Відділ адаптації

начальник

Лилик Мар'яна Сергіївна

09.06.1987

Кафедра маркетингу

асистент

Купко Дарина Олександрівна

10.06.1982

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Стукота Сергій Анатолійович

10.06.1967

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

професор

Цілина Марина Миколаївна

13.06.1979

Кафедра української мови, літератури та східних мов

доцент

Лісовий Олег Васильович

14.06.1989

Гараж

водій автотранспортних засобів категорії ''В''

Бублик Галина Аврамівна

15.06.1944

Кафедра технології харчування

доцент

Чемакіна Октябрина Володимирівна

19.06.1955

Кафедра менеджменту туризму

професор

Войцеховська Валентина Єгорівна

19.06.1954

Відділ організації виховної роботи

вихователь

Колісник Олена Миколаївна

19.06.1985

Кафедра журналістики

доцент

Корінько Олена Миколаївна

22.06.1974

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

доцент

Шляхова Леся Петрівна

22.06.1986

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний бухгалтер

Бодунов Євген Рудольфович

23.06.1973

Горлівський регіональний інститут

директор інституту

Хібіна Оксана Петрівна

23.06.1974

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний економіст

Лисенко Валерій Іванович

26.06.1942

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

директор

Урсуляк Лариса Василівна

26.06.1972

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

старший викладач

Окончук Василь Андрійович

27.06.1950

Департамент господарської роботи

заступник директора

Ларіонова Світлана Вікторівна

28.06.1968

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Шахнін Дмитро Борисович

28.06.1971

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

старший викладач

Ткаченко Ніна Григорівна

29.06.1967

Відділ організаційної роботи та контролю

архіваріус

Довгань Вікторія Станіславівна

30.06.1973

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

старший викладач

Таланчук Петро Михайлович

01.07.1938

Керівництво Університету

президент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Монастирьов Микола Костянтинович

02.05.1960

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

директор

Чижик Віктор Васильович

06.05.1968

Луцький інститут розвитку людини

директор

Овдієнко Юрій Васильович

07.05.1957

Служба головного енергетика

енергетик

Кучерявий Іван Тихонович

07.05.1940

Керівництво університету

перший проректор

Зименко Аліна Олегівна

09.05.1991

Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

головний фахівець

Середа Людмила Андріївна

10.05.1986

Відділ управління проектами

інженер-програміст

Масловський Микола Мусійович

11.05.1942

Служба головного енергетика

електромонтер з обслуговування електроустаткування

Пікож Василь Васильович

11.05.1962

Департамент господарської роботи

інженер з охорони праці

Меднікова Анастасія Юріївна

15.05.1991

Коледж «Освіта»

викладач

Касьян Ольга Вікторівна

17.05.1968

Васильківський коледж

директор

Гірко Олена В'ячеславівна

19.05.1975

Інженерно-технологічний інститут

провідний фахівець

Сердюк Людмила Захарівна

20.05.1970

Кафедра психології

завiдувач кафедри

Поліновський Вячеслав Васильович

21.05.1978

Інститут комп’ютерних технологій

директор інституту

Бажан Валентина Яківна

22.05.1945

Редакційний відділ

менеджер по роботі з авторами

Забута Нані Вікторівна

23.05.1971

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Іванова Ірина Борисівна

23.05.1960

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

завiдувач кафедри

Давиденко Ганна Віталіївна

24.05.1983

Вінницький соціально-економічний інститут

директор

Колесникова Ніна Петрівна

26.05.1961

Бібліотека

директор

Пупишева Валентина Яківна

27.05.1956

Кіровоградський інститут розвитку людини

директор

Чопей Вікторія Степанівна

27.05.1983

Карпатський інститут підприємництва

директор

Левченко Михайло Сергійович

29.05.1995

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

31.05.1965

Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

дизайнер

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Сущенко Алла Михайлівна

08.04.1988

Інженерно-технологічний інститут

помічник директора

Зеленський Кирило Харитонович

10.04.1942

Кафедра комп'ютерних наук

завiдувач кафедри

Сухачова Ольга Олександрівна

11.04.1984

Кіровоградський інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Горюк Павло Дмитрович

11.04.1960

Сторожинецький коледж

директор

Зінчук Катерина Михайлівна

12.04.1970

Відділ кадрів

начальник відділу

Чередніченко Ганна Іванівна

12.04.1963

Науково-навчальна лабораторія фізики та експерементальних досліджень

завідувач лабораторії

Курашова Лариса Анатоліївна

20.04.1953

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

завідувач лабораторії

Іванова Катерина Іванівна

24.04.1991

Інститут економіки та менеджменту

заступник директора

Бебик Валерій Михайлович

24.04.1959

Науково-дослідна кафедра

завiдувач кафедри

Гаврилюк Наталія Василівна

24.04.1952

Центр художньої творчості

директор

Поліщук Віктор Семенович

27.04.1947

відділ експлуатації матеріально-технічної бази

технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

Поліщук Олександр Володимирович

27.04.1980

Друкарський відділ

оператор копіювальних та розмножувальних машин

Ткаченко Наталія Олексіївна

28.04.1980

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Захарчук Олександр Васильович

29.04.1963

Кафедра фінансів та банківської справи

професор

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Дроботенко Валентина Юріївна

03.03.1973

Інститут філології та масових комунікацій

заступник директора

Неділько Тетяна Петрівна

04.03.1979

Інститут філології та масових комунікацій

заступник директора

Нікітенко Алла Олександрівна

08.03.1981

Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

провідний бухгалтер

Ратушенко Антоніна Тарасівна

09.03.1956

Кафедра технології харчування

доцент

Лазоренко Лариса Віталіївна

11.03.1976

Кафедра фінансів та банківської справи

завiдувач кафедри

Макарчук Маріанна Петрівна

12.03.1974

Відділ організації наукової діяльності

начальник вiддiлу

Цопа Віталій Андрійович

13.03.1961

Кафедра менеджменту

професор

Володько Людмила Олександрівна

18.03.1963

Коледж 'Освіта'

заступник директора з виховної роботи

Могилівська Тамара Олександрівна

18.03.1968

Бібліотека

головний фахівець

Кучинська Тетяна Олександрівна

18.03.1989

Інститут економіки та менеджменту

провідний фахівець

Лопоносова Наталія Петрівна

19.03.1976

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

провідний бухгалтер

Мацегоріна Наталя Вікторівна

20.03.1981

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

реабілітолог

Дарвіш Абдулвахаб Фахім

21.03.1958

Управління міжнародної діяльності

головний фахівець

Нестеренко Світлана Сергіївна

21.03.1985

Інститут економіки та менеджменту

директор

Колійчук Людмила Олександрівна

23.03.1984

Бібліотека

провідний бібліотекар

Заяць Ірина Сергіївна

23.03.1990

Інститут соціальних технологій

заступник директора

Батрак Григорій Іванович

24.03.1946

Науково-навчальна лабораторія електротехніки та електроніки

завідувач лабораторії

Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

25.03.1947

Кафедра менеджменту

професор

Белозьорова Діна Іванівна

25.03.1948

Коледж 'Освіта'

завідувач заочним відділенням

Король Віталій Юхимович

26.03.1966

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

столяр

Зеленько Тетяна Анатоліївна

26.03.1966

Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

заступник директора департаменту – начальник відділу

Павленко Володимир Іванович

28.03.1957

Кафедра комп’ютерної інженерії

завiдувач кафедри

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Рубанік Наталя Григорівна

01.02.1964

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

начальник вiддiлу

Кравченко Інна Олександрівна

02.02.1995

Відділ організації навчального процесу

адмiнiстратор

Кириленко Вадим Валентинович

04.02.1986

Департамент господарської роботи

директор

Ярошовець Тетяна Іванівна

05.02.1974

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Чебанова Світлана Миколаївна

14.02.1977

Горлівський регіональний інститут

головний бухгалтер

Гук Леонід Йосипович

14.02.1959

Кафедра дизайну

доцент

Музиченко Олександр Маркович

22.02.1948

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

головний конструктор

Антипчук Адель Федорівна

22.02.1935

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

завiдувач кафедри

Олефір Віктор Іванович

24.02.1958

Керівництво Університету

проректор з наукової роботи

Терещенко Андрій Леонідович

24.02.1968

Інститут права та суспільних відносин

директор інституту

Правило Олена Валеріївна

25.02.1994

Відділ організації навчального процесу

провідний фахівець

Рокотчук Юрій Васильович

25.02.1989

Відділ фінансово-економічної роботи

головний економіст

Дехтярук Микола Трохимович

27.02.1951

Кафедра інформаційних технологій та програмування

професор

Мурашин Олександр Геннадійович

28.02.1961

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

завiдувач кафедри

Шичкін Валентин Петрович

28.02.1956

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

директор

Лебеденко Вадим Іванович

28.02.1956

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Мирвода Світлана Іванівна

29.02.1960

Кафедра менеджменту

доцент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Годун Валентина Панасівна

01.01.1963

Рівненський інститут

головний бухгалтер

Музика Володимир Павлович

01.01.1955

Дубенська філія

директор

Чиханцова Олена Анатоліївна

01.01.1983

Кафедра психології

доцент

Мовчан Валентина Олексіївна

01.01.1955

Факультет біомедичних технологій

декан

Ізуїта Петро Олександрович

02.01.1971

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Денисенко Володимир Анатолійович

03.01.1975

Кафедра журналістики

доцент

Безуглова Тетяна Геннадіївна

04.01.1981

Відділ організації навчального процесу

головний фахавець з педагогічного навантаження

Негодуйко Валентина Борисівна

04.01.1964

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

завідувач господарством

Панасюк Наталія Володимирівна

06.01.1955

Бібліотека

заступник директора

Луценко Лідія Іванівна

07.01.1956

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Бурко Олександра Андріївна

09.01.1994

Інститут соціальних технологій

заступник директора

Засуха Наталія Іванівна

09.01.1976

Інститут комп’ютерних технологій

провідний фахівець

Приступнюк Євген Васильович

10.01.1996

Центр технічного забезпечення навчального процесу

фахівець з інформаційних технологій

Поліщук Наталія Сергіївна

10.01.1987

Відділ організації наукової діяльності

провідний фахівець

Дабіжа Віра Василівна

10.01.1988

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Ладюк Ольга Дмитрівна

11.01.1976

Рівненський інститут

директор

Колоша Анатолій Михайлович

11.01.1956

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

начальник вiддiлу

Кіт Григорій Васильович

12.01.1961

Івано-Франківська філія

директор

Сніжко Наталія Анатоліївна

16.01.1969

Броварський коледж

директор

Писанка Наталія Сергіївна

19.01.1984

Відділення центру професійного навчання робітників та підвищення кваліфікації

начальник відділення

Березинець Володимир Васильович

25.01.1967

Хмельницький коледж

директор

Забара Станіслав Сергійович

25.01.1934

Кафедра інформаційних технологій та програмування

завiдувач кафедри

Урбан Анатолій Адольфович

31.01.1937

Імідж-центр

редактор газети 'Університет 'Україна'

 

2015 рік

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у грудні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Жовнір Микола Федорович

02.12.1948

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

професор

Юліна Антоніна Іллівна

03.12.1937

Кафедра технології харчування

доцент

Пендюр Елеонора Петрівна

04.12.1962

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

лікар

Комар Геннадій Миколайович

07.12.1962

Відділ організації наукової діяльності

фахівець І категорії

Старунська Юлія Анатоліївна

08.12.1982

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Андрусенко Олена Володимирівна

08.12.1984

Інженерно-технологічний інститут

провідний фахівець

Капосльоз Вікторія Олександрівна

10.12.1970

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Карпачова Ольга Володимирівна

11.12.1989

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

помічник директора з організаційних питань

Петренко Максим Віталійович

11.12.1983

Кафедра комп'ютерних наук

старший викладач

Гусаренко Валентина Анатоліївна

13.12.1963

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Сірош Наталія Петрівна

13.12.1969

Центр інклюзивних технологій навчання

перекладач-дактилолог

Микитенко Валентина Михайлівна

15.12.1957

Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

лаборант

Чайковський Михайло Євгенович

15.12.1963

Хмельницький інститут соціальних технологій

ректор інституту

Паладієва Наталія Олексіївна

19.12.1976

Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

начальник вiддiлу

Адамчук Наталія Василівна

20.12.1973

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Садоян Григорій Карамович

20.12.1959

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

тренер-викладач

Гавриленко Анна Василівна

21.12.1991

Відділ організації навчального процесу

провідний фахівець

Литвиненко Антон Андрійович

24.12.1987

Центр технічного забезпечення навчального процесу

заступник завідувача

Боголюбова Марина Михайлівна

27.12.1984

Кафедра української мови, літератури та східних мов

асистент

Лелюх Андрій Миколайович

27.12.1979

Центр художньої творчості

художній керівник, режисер театру студії «Данко»

Мякушко Надія Семенівна

27.12.1956

Полтавський інститут економіки і права

директор інституту

Сольська Алла Анатоліївна

29.12.1961

Вінницький соціально-економічний інститут

головний бухгалтер

Дробязко Світлана Ігорівна

30.12.1975

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у листопаді

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Лис Наталія Михайлівна

31.10.1952

Кафедра дизайну

доцент

Поліщук Марина Олександрівна

06.11.1995

Відділ організації навчального процесу

фахівець І категорії

Горбаченко Людмила Петрівна

06.11.1984

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний бухгалтер

Барна Наталія Віталіївна

06.11.1974

Інститут філології та масових комунікацій

директор

Комко Ольга Михайлівна

09.11.1958

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Лисенко Валерій Миколайович

13.11.1950

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Ружицький Андрій Валерійович

15.11.1987

Кафедра маркетингу

доцент

Довгань Наталія Олександрівна

15.11.1974

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Сорока Олександра Олександрівна

16.11.1984

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Балюк Тетяна Іванівна

17.11.1959

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Хлопяк Олена Костянтинівна

17.11.1949

Кафедра технології харчування

старший викладач

Козаченко Анатолій Миколайович

18.11.1937

Служба президента

радник з питань безпеки

Горбаток Катерина Григорівна

18.11.1956

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

провідний бухгалтер

Ляхар Ірина Дмитрівна

19.11.1986

Білоцерківський інститут економіки та управління

головний бухгалтер

Ожема Інна Сергіївна

20.11.1984

Інститут філології та масових комунікацій

провідний фахівець

Дубас Ростислав Григорович

23.11.1969

Керівництво Університету

проректор з формування контингенту студентів

Головченко Ніна Іванівна

25.11.1958

Кафедра журналістики

доцент

Поканєвич Юрій Вікторович

27.11.1971

Кафедра менеджменту

доцент

Дударець Володимир Миколайович

28.11.1950

Кафедра дизайну

завідувач кафедри

Ковальчук Людмила Михайлівна

29.11.1973

Інститут комп’ютерних технологій

фахівець ІІ категорії

Фаст Олексій Олександрович

29.11.1983

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у жовтні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Кущевська Ніна Федорівна

03.10.1947

Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

завідувач, професор

Фрицький Юрій Олегович

13.10.1957

Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

завідувач, професор

Севрюков Денис Георгійович

15.10.1978

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

професор

Ломовський Анатолій Іванович

16.10.1944

Кафедра дизайну

професор

Патра Світлана Миколаївна

24.10.1981

Імідж-центр

журналіст без розряду

Веденєєва Ольга Анатоліївна

25.10.1973

Управління навчально-виховної роботи

начальник управління без розряду

Нікуліна Ганна Федорівна

26.10.1951

Науково-дослідна частина

начальник без розряду

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у вересні

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Качура Костянтин Миколайович

01.09.1966

Придніпровський гуманітарно-економічний коледж

директор

Курбатова Ірина Костянтинівна

04.09.1954

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

адмiнiстратор

Петроченко Світлана Володимирівна

09.09.1965

Департамент з організаційної та кадрової роботи

заступник директора департаменту по роботі з ТВСП

Малишев Віктор Володимирович

13.09.1960

Інженерно-технологічний інститу

директор

Пришедько Олександр Сергійович

13.09.1977

Департамент фінансово-економічної роботи

головний бухгалтер

Швиденюк Наталія Володимирівна

15.09.1976

Хмельницький коледж

головний бухгалтер

Безуглова Людмила Василівна

16.09.1948

Кафедра дизайну

фахівець

Калакура Марія Михайлівна

17.09.1941

Кафедра технології харчування

завідувач

Адирхаєв Сослан Георгійович

17.09.1959

Інститут соціальних технологій

директор

Тимошенко Анатолій Григорович

19.09.1939

Кафедра комп’ютерної інженерії

професор

Орінчай Калина Степанівна

23.09.1953

Карпатський інститут підприємництва

головний бухгалтер

Марциновська Злата Володимирівна

24.09.1966

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки

провідний фахівець

Орловська Ірина Григорівна

27.09.1990

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Базиленко Анастасія Костянтинівна

27.09.1987

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Кручінкіна Ганна Сергіївна

28.09.1992

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Сверид Ольга Миколаївна

29.09.1979

Тернопільський коледж

головний бухгалтер

Адирхаєва Людмила Вікторівна

29.09.1955

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

доцент

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у серпні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Перелигін Микола Миколайович

02.08.1979

Житомирський економіко-гуманітарний інститут

директор

Смолянова Світлана Іванівна

03.08.1948

Коледж «Освіта»

директор

Коляда Оксана Петрівна

05.08.1967

Департамент стратегії розвитку університету

директор

Юхименко Петро Іванович

05.08.1952

Білоцерківський інститут економіки та управління

ректор інституту

Руденко Віра Миколаївна

06.08.1940

Кафедра сучасної інженерії

професор

Литовченко Владлена Володимирівна

07.08.1970

Кафедра менеджменту туризму

старший викладач

Кутліна Ірина Юріївна

07.08.1953

Кафедра маркетингу

завiдувач кафедри

Шаравара Роман Іванович

09.08.1978

Полтавський коледж

директор

Майборода Олена Вікторівна

10.08.1959

Навчально-науковий інститут відкритої освіти

директор інституту

Довбіус Інна Олександрівна

11.08.1970

Відділ навчально-методичної роботи

начальник

Вдовиченко Раїса Петрівна

12.08.1954

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

директор

Рудюк Людмила Василівна

12.08.1967

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Сухорукова Неля Степанівна

17.08.1970

Тернопільський коледж

директор

Науменко Володимир Васильович

17.08.1952

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

токар

Герасименко Олександр Петрович

18.08.1948

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

Ліпська Ірина Михайлівна

18.08.1959

Інститут комп’ютерних технологій

заступник директора

Коваль Олена Яківна

19.08.1966

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

реабілітолог

Хачко Надія Петрівна

20.08.1968

Інститут соціальних технологій

провідний фахівець

Бабинін Дмитро Олександрович

20.08.1973

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

лікар

Ломовський Анатолій Анатолійович

21.08.1978

Кафедра дизайну

асистент

Смірнова Валерія Володимирівна

22.08.1974

Дніпропетровська філія

головний бухгалтер

Журавльова Валентина Миколаївна

22.08.1969

Департамент фінансово-економічної роботи

фінансовий директор

Шаповалова Яна Юріївна

23.08.1976

Центр інклюзивних технологій навчання

начальник центру

Голубченко Ірина Олександрівна

25.08.1987

Інститут філології та масових комунікацій

провідний фахівець

Богданець Сергій Миколайович

25.08.1970

Кафедра дизайну

старший викладач

Коротєєва Антоніна Вікторівна

29.08.1958

Керівництво Університету

проректор з навчально-виховної роботи

Карпенко Ігор Віталійович

30.08.1962

Редакційний відділ

кур'єр

Зименко Світлана Василівна

30.08.1971

Управління організаційної роботи і контролю

начальник управління

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у липні

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Таланчук Петро Михайлович

01.07.1938

Керівництво Університету

президент

Чередник Володимир Миколайович

01.07.1984

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Насонова Наталія Станіславівна

03.07.1964

Сектор з формування та обліку особових справ студентів

завідувач сектору

Брустінов Володимир Михайлович

03.07.1945

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

ректор інституту

Рижук Олександр Миколайович

05.07.1981

Відділ підвищення науково-педагогічної кваліфікації (аспірантура)

заступник начальника частини - начальник відділу

Махінов Віктор Миколайович

06.07.1958

Кафедра іноземної філології та перекладу

завiдувач кафедри

Каленюк Надія Володимирівна

07.07.1955

Житомирський економіко-гуманітарний інститут

головний бухгалтер

Дубинець Олександр Іванович

08.07.1953

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

завiдувач кафедри

Кулагін Олег Анатолійович

11.07.1960

Запорізький коледж

директор

Дубовський Олександр Степанович

12.07.1968

ВДК Університету 'Україна'

директор

Білоцький Віталій Леонідович

13.07.1989

Гараж

механік гаража

Коломієць Олена Вікторівна

13.07.1967

Кафедра української мови, літератури та східних мов

завiдувач кафедри

Бойко Надія Сергіївна

16.07.1953

Служба президента

помічник президента

Дика Вікторія Андріївна

21.07.1974

Відділ виховної роботи

начальник вiддiлу

Бондаренко Ольга Леонідівна

26.07.1968

Коледж 'Освіта'

завідувач денним відділенням

Коновал Олександр Іванович

30.07.1951

Служба головного енергетика

головний енергетик-начальник служби

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у червні

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Погрібна Лариса Станіславівна

02.06.1975

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Таланчук Ірина Володимирівна

05.06.1972

Служба президента

начальник служби-юристконсульт

Чуніхіна Тетяна Сергіївна

06.06.1976

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

доцент

Карпенко Ольга Андріївна

07.06.1954

Кафедра фінансів та банківської справи

доцент

Стукота Сергій Анатолійович

10.06.1967

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Кольченко Катерина Олегівна

11.06.1952

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

професор

Черкун Марія Олександрівна

12.06.1986

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Цілина Марина Миколаївна

13.06.1979

Кафедра української мови, літератури та східних мов

доцент

Лісовий Олег Васильович

14.06.1989

Гараж

водій автотранспортних засобів категорії 'В'

Бублик Галина Аврамівна

15.06.1944

Кафедра технології харчування

доцент

Яценко Надія Іванівна

19.06.1940

Кафедра технології харчування

старший викладач

Ковальська Юлія Миколаївна

20.06.1985

Відділ кадрів

фахівець І категорії

Шкарбан Інна Володимирівна

20.06.1978

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Ломачинська Ірина Миколаївна

21.06.1971

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

завiдувач кафедри

Корінько Олена Миколаївна

22.06.1974

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

доцент

Шляхова Леся Петрівна

22.06.1986

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний бухгалтер

Бодунов Євген Рудольфович

23.06.1973

Горлівський регіональний інститут

директор інституту

Хібіна Оксана Петрівна

23.06.1974

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний економіст

Урсуляк Лариса Василівна

26.06.1972

Інженерно-технологічний інститут

заступник директора

Окончук Василь Андрійович

27.06.1950

Департамент господарської роботи

заступник директора

Ларіонова Світлана Вікторівна

28.06.1968

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Ткаченко Ніна Григорівна

29.06.1967

Управління організаційної роботи і контролю

архіваріус

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Бойко Григорій Іванович

01.05.1953

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

швейцар

Тітова Вікторія Євгенівна

01.05.1970

Кафедра іноземної філології та перекладу

cтарший викладач

Поліщук Петро Петрович

01.05.1944

Департамент господарської роботи

директор

Петлінський Роман Алікович

01.05.1984

Кафедра менеджменту

cтарший викладач

Севрюков Георгій Іванович

01.05.1946

Новокаховський гуманітарний інститут

директор

Григорчук Тарас Васильович

01.05.1965

Коледж 'Освіта'

викладач

Брельгін Петро Петрович

02.05.1976

Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

відеоінженер

Монастирьов Микола Костянтинович

02.05.1960

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

директор

Лукашенко Тетяна Федорівна

05.05.1975

Кафедра сучасної інженерії

доцент

Чижик Віктор Васильович

06.05.1968

Луцький інститут розвитку людини

директор

Кучерявий Іван Тихонович

07.05.1940

Керівництво університету

перший проректор

Махінова Вікторія Володимирівна

09.05.1962

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Зименко Аліна Олегівна

09.05.1991

Сектор з формування та обліку особових справ студентів

фахівець І категорії

Дроб Юлія Михайлівна

10.05.1989

Департамент господарської роботи

фахівець ІІ категорії

Середа Людмила Андріївна

10.05.1986

Відділ управління проектами

інженер-програміст

Масловський Микола Мусійович

11.05.1942

Служба головного енергетика

електромонтер

Пікож Василь Васильович

11.05.1962

Департамент господарської роботи

інженер з охорони праці

Мележик Ольга Вікторівна

11.05.1980

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

доцент

Трохимчук Євгенія Михайлівна

12.05.1985

Кафедра технології харчування

фахівець І категорії

Махінова Маріанна Вікторівна

12.05.1988

Кафедра іноземної філології та перекладу

cтарший викладач

Тропіна Аліна Олексіївна

12.05.1970

Кафедра автомобільного транспорту

cтарший викладач

Любенко Валерій Олексійович

13.05.1957

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

доцент

Проценко Валентина Миколаївна

14.05.1966

Кафедра менеджменту туризму

cтарший викладач

Зелена Любов Борисівна

16.05.1974

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

cтарший викладач

Касьян Ольга Вікторівна

17.05.1968

Васильківський коледж

директор

Шамич Олександр Миколайович

17.05.1968

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

доцент

Бадаєв Юрій Іванович

17.05.1946

Кафедра комп'ютерних наук

професор

Марченко Микола Григорович

18.05.1960

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

старший викладач

Гірко Олена В'ячеславівна

19.05.1975

Інженерно-технологічний інститут

провідний фахівець

Сердюк Людмила Захарівна

20.05.1970

Кафедра психології

завiдувач кафедри

Ужегов Олександр Сергійович

21.05.1993

Відділ спеціальних технологій навчання

начальник вiддiлу

Поліновський Вячеслав Васильович

21.05.1978

Інститут компютерних технологій

директор інституту

Завадинська Олена Юріївна

21.05.1961

Кафедра технології харчування

доцент

Горбачова Юлія Павлівна

22.05.1985

Кафедра української мови, літератури та східних мов

асистент

Бажан Валентина Яківна

22.05.1945

Редакційний відділ

менеджер по роботі з авторами

Алєксєєва Людмила Владиславівна

22.05.1982

Кафедра психології

асистент

Проценко Анастасія Володимирівна

23.05.1988

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Гончар Інна Іванівна

23.05.1980

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

асистент

Іванова Ірина Борисівна

23.05.1960

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

завiдувач кафедри

Колядич Оксана Іванівна

23.05.1977

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

старший викладач

Давиденко Ганна Віталіївна

24.05.1983

Вінницький соціально-економічний інститут

директор

Желтоногова Олена Анатоліївна

24.05.1977

Кафедра сучасної інженерії

фахівець І категорії

Соколов Ігор Володимирович

24.05.1988

Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

інженер з комп'ютерних систем

Ворона Олександр Васильович

25.05.1925

Кафедра дизайну

завiдувач кафедри

Беспалова Олена Ярославівна

25.05.1969

Кафедра імунології

доцент

Колесникова Ніна Петрівна

26.05.1961

Бібліотека

директор

Грабченко Наталія Іванівна

27.05.1959

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

старший науковий співробітник

Пупишева Валентина Яківна

27.05.1956

Кіровоградський інститут розвитку людини

директор

Чопей Вікторія Степанівна

27.05.1983

Карпатський інститут підприємництва

директор

Левченко Михайло Сергійович

29.05.1995

Центр інформаційних технологій

фахівець з ІТ

Шпак Тамара Валентинівна

29.05.1990

Відділ кадрів

головний спецiалiст

Молоцька Любов Іванівна

30.05.1962

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

31.05.1965

Відділ маркетингу

дизайнер

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Артемчук Ірина Юріївна

27.04.1988

Кафедра маркетингу

асистент

Бебик Валерій Михайлович

24.04.1959

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

завiдувач кафедри

Безносюк Олена Іванівна

23.04.1965

Кафедра менеджменту туризму

старший викладач

Бєлкін Леонід Михайлович

12.04.1955

Кафедра сучасної інженерії

доцент

Білошицький Сергій Вікторович

23.04.1991

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

асистент

Бурлаков Михайло Вікторович

06.04.1949

Кафедра комп’ютерної інженерії

професор

Варченко Світлана Володимирівна

13.04.1972

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Гаврилюк Наталія Василівна

24.04.1952

Центр художньої творчості

директор

Глінка Валерій Володимирович

08.04.1996

Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

лаборант

Горюк Павло Дмитрович

11.04.1960

Сторожинецький коледж

директор

Гузенко Клавдія Вікторівна

14.04.1947

Хмельницький інститут соціальних технологій

головний бухгалтер

Гуляєв Андрій Володимирович

19.04.1971

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Данкевич Людмила Анатоліївна

04.04.1980

Кафедра технології харчування

доцент

Дідківський Андрій Анатолійович

15.04.1977

Кафедра сучасної інженерії

старший викладач

Долгий Станіслав Аркадійович

22.04.1986

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

старший викладач

Захарченко Андрій Володимирович

01.04.1971

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Захарчук Олександр Васильович

29.04.1963

Кафедра фінансів та банківської справи

професор

Зеленський Кирило Харитонович

10.04.1942

Кафедра комп’ютерних наук

завiдувач кафедри

Зінчук Катерина Михайлівна

12.04.1970

Відділ кадрів

начальник вiддiлу

Іванова Катерина Іванівна

24.04.1991

Інститут економіки та менеджменту

заступник директора

Ілюк Наталя Анатоліївна

05.04.1980

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

доцент

Коваленко Ольга Василівна

01.04.1973

Кафедра маркетингу

професор

Кочергіна Наталія Костянтинівна

25.04.1953

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Купрєєва Ольга Іллівна

08.04.1969

Кафедра психології

доцент

Курашова Лариса Анатоліївна

20.04.1953

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

завідувач лабораторії

Леоненко Сергій Андрійович

16.04.1955

Служба головного енергетика

енергетик

Литвинова Олександра Олександрівна

11.04.1993

Централізований деканат

провідний фахівець

Литовченко Олена Віталіївна

22.04.1974

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Ломачинська Людмила Володимирівна

15.04.1989

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Люшневська Тетяна Георгіївна

08.04.1950

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Малхазов Олександр Ромуальдович

06.04.1948

Кафедра психології

професор

Омелаєнко Ігор Борисович

16.04.1951

Кафедра психології

доцент

Остафійчук Григорій Володимирович

01.04.1975

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Петрученко Надія Михайлівна

17.04.1985

Кафедра психології

старший викладач

Пішеніна Тетяна Іллівна

23.04.1954

Кафедра менеджменту

завiдувач кафедри

Поліщук Віктор Семенович

27.04.1947

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

Поліщук Олександр Володимирович

27.04.1980

Друкарський відділ

оператор копіювальних та розмножувальних машин

Прокопенко Юлія Василівна

13.04.1995

Приймальна комісія

фахівець

Середа Світлана Вікторівна

16.04.1987

Кафедра української мови, літератури та східних мов

асистент

Соколюк Анна Олександрівна

20.04.1987

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

старший викладач

Страшний Володимир Іванович

20.04.1970

Кафедра менеджменту

доцент

Сухачова Ольга Олександрівна

11.04.1984

Кіровоградський інститут розвитку людини

головний бухгалтер

Сущенко Алла Михайлівна

08.04.1988

Інженерно-технологічний інститут

помічник директора

Ткаченко Наталія Олексіївна

28.04.1980

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Томкіна Олена Олексіївна

16.04.1977

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Фадєєв Володимир Олександрович

23.04.1981

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

старший викладач

Хок Мд. Момінул

21.04.1967

Кафедра менеджменту

доцент

Чередніченко Ганна Іванівна

12.04.1963

Науково-навчальна лабораторія фізики та експерементальних досліджень

завідувач лабораторії

Шаповал Володимир Володимирович

16.04.1955

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Щербина Олександр Андрійович

25.04.1954

Відділ дистанційного навчання

провідний інженер

Ярмоленко Віта Віталіївна

24.04.1984

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Дредітов Анатолій Юхимович

01.03.1942

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

завідувач господарством

Дроботенко Валентина Юріївна

03.03.1973

Інститут філології та масових комунікацій

заступник директора

Неділько Тетяна Петрівна

04.03.1979

Інститут філології та масових комунікацій

заступник директора

Дадерко Леонід Федорович

04.03.1949

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Ульяновська Оксана Василівна

04.03.1979

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Григоренко Наталія Валеріївна

06.03.1973

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Гончарук Віктор Леонідович

06.03.1959

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Ткаченко Оксана Олексіївна

07.03.1985

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Колумбет Олена Петрівна

07.03.1972

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

професор

Конопльов Вячеслав Вячеславович

08.03.1957

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

професор

Нікітенко Алла Олександрівна

08.03.1981

Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

провідний бухгалтер

Нагорнюк Інна Валентинівна

09.03.1983

Друкарський відділ

брошурувальник

Ратушенко Антоніна Тарасівна

09.03.1956

Кафедра технології харчування

доцент

Гаврилов Тарас Миколайович

10.03.1985

Кафедра комп’ютерної інженерії

асистент

Лупашко Катерина Сергіївна

10.03.1991

Відділ обліку та розрахунків зі студентами

бухгалтер 1 категорiї

Лазоренко Лариса Віталіївна

11.03.1976

Кафедра фінансів та банківської справи

завiдувач кафедри

Коштура Анжела Валеріївна

12.03.1968

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

головний лікар

Макарчук Маріанна Петрівна

12.03.1974

Відділ організації наукової діяльності

начальник вiддiлу

Цопа Віталій Андрійович

13.03.1961

Кафедра менеджменту

професор

Коваленченко Володимир Федорович

13.03.1953

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

доцент

Самарай Валерій Петрович

18.03.1965

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Володько Людмила Олександрівна

18.03.1963

Коледж 'Освіта'

заступник директора з виховної роботи

Могилівська Тамара Олександрівна

18.03.1968

Бібліотека

головний бібліотекар

Пінчук Володимир Михайлович

18.03.1947

Кафедра комп’ютерної інженерії

доцент

Кучинська Тетяна Олександрівна

18.03.1989

Інститут економіки та менеджменту

провідний фахівець

Лопоносова Наталія Петрівна

19.03.1976

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

провідний бухгалтер

Мацегоріна Наталя Вікторівна

20.03.1981

Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

реабілітолог

Андрейчук Леся Йосипівна

20.03.1959

Кафедра української мови, літератури та східних мов

доцент

Нестеренко Світлана Сергіївна

21.03.1985

Інститут економіки та менеджменту

директор

Вертій Жанна Сергіївна

22.03.1980

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

доцент

Лавринович Валерій Васильович

22.03.1968

Кафедра менеджменту

старший викладач

Вестель Тетяна Юріївна

23.03.1978

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Колійчук Людмила Олександрівна

23.03.1984

Бібліотека

бібліограф

Заяць Ірина Сергіївна

23.03.1990

Інститут соціальних технологій

заступник директора

Охріменко Ольга Всеволодівна

23.03.1967

Кафедра комп'ютерних наук

старший викладач

Кисельов Геннадій Дмитрович

24.03.1948

Кафедра інформаційних технологій та програмування

доцент

Батрак Григорій Іванович

24.03.1946

Науково-навчальна лабораторія електротехніки та електроніки

завідувач лабораторії

Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

25.03.1947

Кафедра менеджменту

професор

Белозьорова Діна Іванівна

25.03.1948

Коледж 'Освіта'

завідувач заочним відділенням

Островський Василь Омелянович

25.03.1974

Кафедра журналістики

асистент

Король Віталій Юхимович

26.03.1966

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

столяр

Зеленько Тетяна Анатоліївна

26.03.1966

Управління маркетингу та реклами

начальник управління

Малая Анна Олександрівна

28.03.1994

Інститут права та суспільних відносин

фахівець

Павленко Володимир Іванович

28.03.1957

Кафедра комп’ютерної інженерії

завiдувач кафедри

Дячинська Мирослава Владиславівна

30.03.1972

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Приймаченко Лариса Вікторівна

30.03.1969

Управління організаційної роботи і контролю

провідний фахівець

Зубко Роман Анатолійович

31.03.1979

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Петренко Тетяна Володимирівна

01.02.1977

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

старший викладач

Бруль Костянтин Едуардович

01.02.1963

Відділ спеціальних технологій навчання

провідний фахівець

Рубанік Наталя Григорівна

01.02.1964

Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

начальник вiддiлу

Молявчик Ольга Миколаївна

02.02.1973

Рівненський інститут

головний бухгалтер

Кравченко Інна Олександрівна

02.02.1995

Відділ організації навчального процесу

адмiнiстратор

Гопкало Володимир Лаврентійович

02.02.1954

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Ворожбіт Володимир Андрійович

03.02.1954

Гараж

водій автотранспортних засобів категорії 'Д'

Гринько-Гузевська Алла Володимирівна

05.02.1980

Кафедра журналістики

доцент

Ярошовець Тетяна Іванівна

05.02.1974

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Онасенко Катерина Володимирівна

07.02.1984

Кафедра іноземної філології та перекладу

асистент

Дерець Вікторія Анатоліївна

07.02.1979

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Кобржицький В'ячеслав Всеволодович

08.02.1984

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

старший викладач

Чомахашвілі Олена Шотаєвна

09.02.1981

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

доцент

Бондар-Левченко Катерина Володимирівна

10.02.1979

Кафедра комп'ютерних наук

асистент

Козьма Василь Васильович

10.02.1973

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

доцент

Бєлікова Марина Георгіївна

12.02.1989

Відділ виховної роботи

провідний фахівець

Бойко Тетяна Іванівна

12.02.1977

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

доцент

Сергієнко Сергій Петрович

13.02.1955

Кафедра сучасної інженерії

доцент

Чебанова Світлана Миколаївна

14.02.1977

Горлівський регіональний інститут

головний бухгалтер

Перковська Ірина Давидівна

14.02.1935

Кафедра іноземної філології та перекладу

професор

Гук Леонід Йосипович

14.02.1959

Кафедра дизайну

доцент

Галактіонова Ірина Володимирівна

14.02.1976

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

доцент

Волнушкіна Галина Володимирівна

14.02.1984

Кафедра психології

старший викладач

Недашківський Сергій Миколайович

16.02.1982

Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

інженер з програмного забезпечення комп'ютерів – головний інженер 'ТС'

Сухоцький Анатолій Потапович

17.02.1946

Кафедра дизайну

старший викладач

Візерський Володимир Леонідович

17.02.1933

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

слюсар

Захарченко Ольга Максимівна

20.02.1948

Кафедра іноземної філології та перекладу

старший викладач

Віряскін Олександр Миколайович

20.02.1977

Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

завідувач

Тугай Тетяна Іванівна

21.02.1954

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

професор

Іваненко Анатолій Мусійович

22.02.1932

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

доцент

Галісеєв Геннадій Володимирович

22.02.1946

Кафедра інформаційних технологій та програмування

старший викладач

Музиченко Олександр Маркович

22.02.1948

Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

головний конструктор

Антипчук Адель Федорівна

22.02.1935

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

завiдувач кафедри

Олефір Віктор Іванович

24.02.1958

Керівництво Університету

проректор з наукової роботи

Терещенко Андрій Леонідович

24.02.1968

Інститут права та суспільних відносин

директор інституту

Рокотчук Юрій Васильович

25.02.1989

Відділ фінансово-економічної роботи

провідний економіст

Немченко Едуард Дмитрович

25.02.1935

Кафедра сучасної інженерії

доцент

Іваніцька Людмила Леонтіївна

25.02.1948

Кафедра менеджменту

доцент

Євдокимова Валентина Володимирівна

27.02.1962

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Дехтярук Микола Трохимович

27.02.1951

Кафедра інформаційних технологій та програмування

професор

Богданова Любов Петрівна

28.02.1952

Купянський ЛЦДН

завідувач

Мурашин Олександр Геннадійович

28.02.1961

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

завiдувач кафедри

Шичкін Валентин Петрович

28.02.1956

Кафедра імунології

завiдувач кафедри

Лебеденко Вадим Іванович

28.02.1956

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

професор

Кнодель Людмила Володимирівна

28.02.1949

Кафедра іноземної філології та перекладу

професор

Мирвода Світлана Іванівна

29.02.1960

Кафедра менеджменту

доцент

 

 

Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Місце роботи

Посада

Бондаренко Володимир Михайлович

01.01.1936

Кафедра комп’ютерної інженерії

професор

Гараніна Ірина Ігорівна

01.01.1987

Кафедра маркетингу

старший викладач

Мовчан Валентина Олексіївна

01.01.1955

Факультет біомедичних технологій

декан

Музика Володимир Павлович

01.01.1955

Дубенська філія

директор

Чадова Світлана Андріївна

01.01.1947

Інститут філології та масових комунікацій

провідний фахівець

Чиханцова Олена Анатоліївна

01.01.1983

Кафедра психології

старший викладач

Войнаровський Володимир Романович

02.01.1949

Центр інклюзивних технологій навчання

заступник начальника центру

Ізуїта Петро Олександрович

02.01.1971

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Литвин Наталія Юріївна

02.01.1985

Кафедра менеджменту

асистент

Позднякова Світлана Володимирівна

02.01.1967

Дубенська філія

головний бухгалтер

Губарець Василь Васильович

03.01.1939

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Денисенко Володимир Анатолійович

03.01.1975

Кафедра журналістики

доцент

Безуглова Тетяна Геннадіївна

04.01.1981

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

старший викладач

Берещук Олена Миколаївна

04.01.1973

Кафедра психології

доцент

Негодуйко Валентина Борисівна

04.01.1964

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

завідувач господарством

Одрібець Наталія Василівна

04.01.1976

Кафедра комп’ютерних наук

доцент

Пузіков Дмитро Олегович

05.01.1979

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

доцент

Панасюк Наталія Володимирівна

06.01.1955

Бібліотека

заступник директора

Луценко Лідія Іванівна

07.01.1956

Кафедра української мови, літератури та східних мов

старший викладач

Бурко Олександра Андріївна

09.01.1994

Централізований деканат

провідний фахівець

Засуха Наталія Іванівна

09.01.1976

Інститут комп’ютерних технологій

провідний фахівець

Омельченко Наталія Леонідівна

09.01.1977

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

доцент

Дабіжа Віра Василівна

10.01.1988

Кафедра теорії права та міжнародної інформації

старший викладач

Зенцев Всеволод Григорович

10.01.1940

Кафедра комп’ютерних наук

професор

Поліщук Наталія Сергіївна

10.01.1987

Відділ організації наукової діяльності

провідний фахівець

Альтшулер Олена Іванівна

11.01.1956

Кафедра інформаційних технологій та програмування

провідний фахівець

Колоша Анатолій Михайлович

11.01.1956

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

начальник вiддiлу

Ладюк Ольга Дмитрівна

11.01.1976

Рівненський інститут

директор

Неправда Євгенія Володимирівна

11.01.1987

Інститут права та суспільних відносин

методист вищої категорії

Софійська Тетяна Станіславівна

11.01.1953

Кафедра іноземної філології та перекладу

доцент

Заблоцька Ольга Іванівна

12.01.1986

Кафедра сучасної інженерії

старший викладач

Кіт Григорій Васильович

12.01.1961

Івано-Франківська філія

директор

Носенко Оксана Анатоліївна

14.01.1971

Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

завідувач лабораторії

Панасевич Софія Вікторівна

14.01.1991

Кафедра іноземної філології та перекладу

фахівець І категорії

Козак Петро Миколайович

15.01.1937

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

старший викладач

Паламарчук Ольга Федорівна

15.01.1987

Кафедра теорії та практики перекладу

асистент

Моргунюк Виталь Семенович

16.01.1949

Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

доцент

Ранчин Андрій Михайлович

16.01.1964

Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

тренер-викладач

Савич Інна Олексіївна

16.01.1985

Кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

старший викладач

Сніжко Наталія Анатоліївна

16.01.1969

Броварський коледж

директор

Молоцька Вікторія Миколаївна

17.01.1989

Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

прибиральник службових приміщень

Косенко Валерій Анатолійович

19.01.1941

Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

доцент

Писанка Наталія Сергіївна

19.01.1984

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

старший викладач

Куценко Василь Семенович

20.01.1938

Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та екології

професор

Воцелко Світлана Костянтинівна

20.01.1944

Кафедра технології харчування

асистент

Гайдаржи Володимир Іванович

20.01.1950

Кафедра комп’ютерних наук

доцент

Лавриненко Денис Гійович

20.01.1983

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

старший викладач

Тимошенко Оксана Михайлівна

23.01.1963

Кафедра комп’ютерної інженерії

доцент

Лавриненко Лариса Миколаївна

24.01.1968

Кафедра менеджменту

доцент

Березинець Володимир Васильович

25.01.1967

Хмельницький коледж

директор

Горобець Олександр Олександрович

25.01.1950

Кафедра журналістики

доцент

Забара Станіслав Сергійович

25.01.1934

Кафедра інформаційних технологій та програмування

завiдувач кафедри

Капустинська Тетяна Львівна

28.01.1972

Відділ обліку та розрахунків зі студентами

начальник вiддiлу

Покутній Сергій Іванович

28.01.1955

Кафедра сучасної інженерії

професор

Волинець Олександр Олександрович

29.01.1984

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

старший викладач

Оксінь Віталій Юрійович

29.01.1978

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

старший викладач

Федько Анжеліка Володимирівна

29.01.1966

Дніпропетровська філія

директор

Ямкова Ірина Миколаївна

29.01.1965

Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

доцент

Доценко Анатолій Іванович

30.01.1937

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

професор

Болховітіна Людмила Володимирівна

31.01.1955

Кафедра комп’ютерної інженерії

провідний фахівець

Урбан Анатолій Адольфович

31.01.1937

Відділ управління проектами

редактор газети «Університет «Україна»

Щирська Оксана Володимирівна

31.01.1983

Інженерно-технологічний інститут

заступник директора